Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Samsunspor taraftarından sıcak karşılama

Samsunspor'un çiçeği burnunda teknik direktörü Osman Özköylü, Kırmızı-Beyazlı taraftarlarla akşam yemeğinde bir araya geldi.

Samsunspor taraftarından sıcak karşılama

Samsunspor'un çiçeği burnunda teknik direktörü Osman Özköylü, Kırmızı-Beyazlı taraftarlarla akşam yemeğinde bir araya geldi. Şirinler Taraftar Grubu tarafından organize edilen yemekte Özköylü ile taraftarlar arasındaki buzlar erirken fikir alışverişinde bulunuldu

KEYİFLİ SOHBET


Şirinler Taraftar Grubu tarafından organize edilen yemekte Samsunspor'un tecrübeli teknik patronu Osman Özköylü, akşam yemeğinde Kırmızı-Beyazlı taraftar grubu temsilcileriyle biraraya geldi.

Kavak'ta yapılan yemek programına Şirinler, Atakum Arena, 55 Gençlik ve Forza Şimşekler taraftar grubu temsilcileri katıldı. Yemek sonrası konuşan Teknik Direktör Osman Özköylü, "Ben buraya isteyerek ve severek geldim. Buraya gelirken de hiçbir para hesabı yapmadım. Başkan Erkut Tutu benim abim gibidir kendisini çok severim. Yardıma ihtiyacı olduğunu dile getirdi ve ben de buraya geldim. Taraftarlarımızın bizden beklentisi olabilir ama biz buraya önümüzdeki yıllara takımı hazırlamak için geldik. Önce yere sağlam basacağız ardından üst hedefler belirleyip yolumuza devam edeceğiz" dedi.

HER ŞEY SAMSUNSPOR İÇİN


Şirinler Grubu Dernek Başkanı Mehmet Soykan ise, "Yönetimimizin almış olduğu kararın arkasındayız. Samsunspor taraftarını en iyi şekilde anlayan genç hırslı ve istekli bir teknik adam bildiğimiz Osman hocamızın bundan sonra destekçisi olacağız. Her zaman olduğu gibi takımımızın başarısı için taraftarlar olarak elimizden geleni yapacağız. İnşallah bu şehrin çocuklarıyla güzel günler göreceğiz. Ben şirinler grubu adına Osman hocamıza başarılar diliyorum, inşallah Samsunspor'umuz hak ettiği yerlere gelecektir"dedi. Yemek sonrası tecrübeli teknik adam Osman Özköylü ile taraftarlar bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Salim YILDIZEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor 3 takımı geçebildi

1 Samsunspor 3 takımı geçebildi

HERŞEY HOCAYA BAĞLI

2 HERŞEY HOCAYA BAĞLI

Samsuna elektronik kelepçe

3 Samsun'a elektronik kelepçe

Sağlıkçılara izin yasağı

4 Sağlıkçılara izin yasağı

Bakan Müezzinoğlundan kıdem tazminatı açıklaması

5 Bakan Müezzinoğlu'ndan kıdem tazminatı açıklaması

Samsun ve Sinop birbirini destekliyor

6 Samsun ve Sinop birbirini destekliyor

Bereket

7 Bereket...

Taklit gıdalardan uzak durun

8 Taklit gıdalardan uzak durun

SAMSUNSPORA AĞIR FATURA

9 SAMSUNSPOR'A AĞIR FATURA

Trafik kazasında bir aile yok oluyordu

10 Trafik kazasında bir aile yok oluyordu


SIRADAKİ HABER