Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Samsunspor taraftarından sıcak karşılama

Samsunspor'un çiçeği burnunda teknik direktörü Osman Özköylü, Kırmızı-Beyazlı taraftarlarla akşam yemeğinde bir araya geldi.

Samsunspor taraftarından sıcak karşılama

Samsunspor'un çiçeği burnunda teknik direktörü Osman Özköylü, Kırmızı-Beyazlı taraftarlarla akşam yemeğinde bir araya geldi. Şirinler Taraftar Grubu tarafından organize edilen yemekte Özköylü ile taraftarlar arasındaki buzlar erirken fikir alışverişinde bulunuldu

KEYİFLİ SOHBET


Şirinler Taraftar Grubu tarafından organize edilen yemekte Samsunspor'un tecrübeli teknik patronu Osman Özköylü, akşam yemeğinde Kırmızı-Beyazlı taraftar grubu temsilcileriyle biraraya geldi.

Kavak'ta yapılan yemek programına Şirinler, Atakum Arena, 55 Gençlik ve Forza Şimşekler taraftar grubu temsilcileri katıldı. Yemek sonrası konuşan Teknik Direktör Osman Özköylü, "Ben buraya isteyerek ve severek geldim. Buraya gelirken de hiçbir para hesabı yapmadım. Başkan Erkut Tutu benim abim gibidir kendisini çok severim. Yardıma ihtiyacı olduğunu dile getirdi ve ben de buraya geldim. Taraftarlarımızın bizden beklentisi olabilir ama biz buraya önümüzdeki yıllara takımı hazırlamak için geldik. Önce yere sağlam basacağız ardından üst hedefler belirleyip yolumuza devam edeceğiz" dedi.

HER ŞEY SAMSUNSPOR İÇİN


Şirinler Grubu Dernek Başkanı Mehmet Soykan ise, "Yönetimimizin almış olduğu kararın arkasındayız. Samsunspor taraftarını en iyi şekilde anlayan genç hırslı ve istekli bir teknik adam bildiğimiz Osman hocamızın bundan sonra destekçisi olacağız. Her zaman olduğu gibi takımımızın başarısı için taraftarlar olarak elimizden geleni yapacağız. İnşallah bu şehrin çocuklarıyla güzel günler göreceğiz. Ben şirinler grubu adına Osman hocamıza başarılar diliyorum, inşallah Samsunspor'umuz hak ettiği yerlere gelecektir"dedi. Yemek sonrası tecrübeli teknik adam Osman Özköylü ile taraftarlar bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Salim YILDIZEN ÇOK OKUNANLAR

SORUN PARA DEĞİL

1 SORUN PARA DEĞİL

Samsundaki fırıncı cinayeti katil zanlısından itiraf

2 Samsun'daki fırıncı cinayeti katil zanlısından itiraf...

Veee Samsunspordan resmi açıklama

3 Veee... Samsunspor'dan resmi açıklama

Samsunda raylı sistem yarın 1200-1800 saatleri arası ücretsiz

4 Samsun'da raylı sistem yarın 12.00-18.00 saatleri arası ücretsiz

İyi seyirler

5 İyi seyirler...

Karadenizin ciğerleri yandı

6 Karadeniz'in ciğerleri yandı!

Samsunda Marksist Leninist Komünist Partisi operasyonu 6 gözaltı

7 Samsun'da Marksist Leninist Komünist Partisi operasyonu: 6 gözaltı

Samsun Cumhurbaşkanı Erdoğana hazırlanıyor

8 Samsun Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hazırlanıyor

Samsunspordan gollü prova

9 Samsunspor'dan gollü prova

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Hesap verecekleri gün yakındır

10 İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok: 'Hesap verecekleri gün yakındır'


SIRADAKİ HABER