AK Parti İl danışma toplantısı yapıldı

AK Parti Düzce İl Danışma Ekim Ayı Toplantısı parti il binasında gerçekleştirildi. Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından divan başkanlığı oy birliği ile seçildi.

AK Parti İl danışma toplantısı yapıldı

Düzce Danışma Meclisi Toplantısı'na Düzce Milletvekilleri Fevai Arslan, Ayşe Keşir, Düzce Belediyesi Başkanı Mehmet Keleş, AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, belde başkanları, İGM ve Belediye Meclis Grup Başkan Vekilleri, İGM Başkanı Dursun Çakır, Gençlik Kolları Başkanı Fazlı Koç ve Kadın Kolları Başkanı Sebahat Uçar ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Düzce Danışma Meclisi Toplantısının açılış konuşmasını yapan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, '7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde büyük başarılar elde ettik. Bu başarılarda sandık başındaki arkadaşlarımızdan en üst kademedeki arkadaşlarımıza kadar tüm teşkilat üyelerimizin emeği var. Bu yüzden size yeniden teşekkür ediyorum. Her zaman söylediğim gibi birlik ve beraberliğimiz sürdüğü sürece bizim önümüzde kimse duramaz. Birlik ve beraberlik ruhu ile başaramayacağımız hiçbir şey yok. Düzce'nin değiştiğini, güçlü olduğumuzu her platformda hissettirdik. Bunun sonucunda da Düzce'mize Bakan kazandırdık. İlimizde sükunet ve huzura ihtiyaç olduğunu bilerek önce bunu çözdük. Ardından ilçe ve belde teşkilatlarımızla, belediye başkanlarımızla birlikte iş odaklı çalışarak dedikodulara kulaklarımızı tıkadık' dedi.
15 Temmuz sürecinde Düzce'nin 22:45 saati itibariyle sokağa çıkan ilk 4 ilden biri olduğunu kaydeden AK Parti İl Başkanı Keskin, 'Darbe girişimine tüm Türkiye'de olduğu gibi sizler de 'dur' dediniz. Sizleri alnınızdan öpüyorum. 15 Temmuz'u hiçbir zaman unutmayacağız. Ancak bunu yaparken adaletli olacağız ve suçsuz insanlara iftira atmayacağız' ifadelerinde bulundu.
Ardından teşkilat üyelerinin sunduğu faaliyet sunumlarına geçildi. İl başkanlığı adına Sedat Özdemir, kadın kolları adına Ayten Bakan, Gençlik Kolları adına Veysel Güden faaliyet sunumlarını gerçekleştirdi.
Başkan Mehmet Keleş çalışmalarını anlattı
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, belediyenin icraatları ve faaliyetleri hakkında açıklamalarda bulunarak Düzce teşkilatlarının 2001'de heyecan ve azimle her zaman ilk önde olduklarını belirtti. Keleş, 'Düzce teşkilatları ülke genelinde tek ve örnektir' dedi.
Keşir 'Hainlerle mücadelemiz devam edecek'
Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in konuşmasının ardından AK Parti Genel Merkez Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, '15 Temmuz başarılı olsaydı şu anda başarılarımızdan bahsedemeyecektik. İçte ve dışta hainlerle mücadelemiz devam edecek. Kurucu Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, 'Zalime merhamet zulme ortak olmaktır' sözünü unutmamalıyız. Bunu gelecek nesillere aktarmalıyız. Bunu unutursak 241 şehit ve 3000'e yakın gazimize kendimizi affettiremeyiz. Zalime merhamet etmeyeceğiz ancak şu ana kadar yapılan çalışmalarda yüzde 99'a kadar başarı sağlandı. Ayrıca biz insanlarımızın zulme uğramalarına da izin vermeyeceğiz' diye konuştu. AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, eğitim ve turizm alanlarında yapılan projelere destek verdiklerini ve Düzce'nin her alanda gelişimini sağlayacaklarını söyledi.
arslan '2018'de asfaltsız yolunumuz kalmayacak'
AK Parti Düzce Milletvekili ve Konya İli Koordinatör Milletvekili Fevai Arslan, 'Araya nifak sokulmadıkça, ikilik girmedikçe bu teşkilatlara hiçbir şey olmaz. Bu teşkilatlar AK Parti'nin kuruluşundan itibaren aynı şevkle çalışmalarına devam ediyor. Teşkilatlarımızın desteği ile 10 belediyeyi kazandık. Biz de Ankara'da boynumuzu bükmeden taleplerimizi isteyebiliyoruz. Ayrıca belediyelerimiz de uyum içinde çalışmalarını sürdürüyor. Düzce Belediyemiz 78 bin ton asfalt döktü. İl Özel İdaremiz de 130 bin ton asfalt döktü. Yol ve su konusunda bize her zaman sorular geliyordu. 2018 yaz ayları itibariyle tüm il ve ilçelerimizde grup köy yolları dahil asfaltsız yol kalmayacak' dedi.
AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, Türkiye'nin 4 cephede mücadele ettiğini kaydederek, 'Suriye, Irak ile dışarıda, FETÖ ve PKK ile de içeride savaşımız sürüyor. Eski Türkiye olsaydı, Recep Tayyip Erdoğan gibi bir liderimiz olmasaydı 4 cephede mücadelemiz olmazdı' ifadelerinde bulundu.
AK Parti Düzce İl Danışma Ekim Ayı Toplantısında Kadın Kolları Ar-Ge Başkanı Yeliz Yakalıoğlu, yaptığı projede Türkiye genelinde ilk üçe girmesi dolayısıyla Düzce Milletvekili plaket verdi. Toplantı dilek ve temennilerin ardından sona erdi.

AK Parti İl danışma toplantısı yapıldı


DÜZCE haberleri


EN ÇOK OKUNANLAR

Nişanlısı ayrılınca tüfekle ateş açtı

1 Nişanlısı ayrılınca tüfekle ateş açtı

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Fikirlerine çok ihtiyacımız var'

2 CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'Fikirlerine çok ihtiyacımız var'

Bosnalı aileye film gibi gasp şoku

3 Bosnalı aileye film gibi gasp şoku

Alüminyum fabrikasında yangın:2 yaralı

4 Alüminyum fabrikasında yangın:2 yaralı

Psikolojik yorgunluk

5 Psikolojik yorgunluk...

İstanbul'da korkutan yangında can pazarı

6 İstanbul'da korkutan yangında can pazarı

Ankara'da trafik kazası: 3 yaralı

7 Ankara'da trafik kazası: 3 yaralı

SAMSUN TEK TEK TOPLUYOR

8 SAMSUN TEK TEK TOPLUYOR

Erzurumlular balon futbolu ile stres atıyor

9 Erzurumlular balon futbolu ile stres atıyor

Bu okul hayatın küçük bir provası

10 Bu okul hayatın küçük bir provası


SIRADAKİ HABER