19 Ekim 2016 burç yorumları

19 Ekim 2016 tarihli burç yorumlarını buradan okuyabilirsiniz

19 Ekim 2016 burç yorumları

KOÇ
Önümüzdeki günlerde bir eğitim çalışması size çok şey öğretebilir. Değişimlerden korkmamalısınız. Diyaloglar güçleniyor. Sosyal ilişkiler ve iş anlaşmaları ön planda olacak. Karşınızdakileri etkileyici konuşmalarınızla ikna edebilirsiniz. Siz yaparım der ve yaparsınız.

BOĞA
Hedeflerinize yoğunlaşmalısınız. Görev ve sorumluluklarınız artabilir. Önümüzdeki günlerde çılgınca eğlenip coşabilirsiniz. Yoğun tempodan başınız dönebilir ama zaten sizde bunu istiyorsunuz. Tam bir karınca gibi. Heyecanlı ve daima önünüzdeki yeni maceralara doğru ilerliyorsunuz.

İKİZLER
Kısa bir seyahat ve görüşme bambaşka fırsatlar doğurabilir. Sıcak ve samimi tavırlarınız herkesçe ilgi görecek. Dalgınlık ve unutkanlık konusuna da dikkat edin. Kendiniz kadar çevrenizi düşünmeniz tabii ki çok güzel ama siz herşeyden değerlisiniz. Kendinize de zaman ayırmalısınız.

YENGEÇ
Ona daha yakınlaşmak problemlerini paylaşmak istiyorsunuz. Bu akşam bunun için çok uygun olabilir. Cesaretinizi ve yeteneklerinizi zekanızla birleştirerek hedefe ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken duygusallığı bir kenara bırakıp hedefe odaklanmak ve mutluluğunuz düşünmek

ASLAN
Güne hareketli başladınız. Yapmanız gereken sürüyle işiniz var. Meraklı kişiliğinizle yine bir şeylerin peşine düşeceksiniz. Aldığınız bir işi sonuna kadar götürüyorsunuz. Arkadaşlarınız bu sefer tam aradığınızı bulduğunuzu düşünüyorlar. Yüreğinizin sesine kulak verin

BAŞAK
Kısa bir ayrılıktan sonra onu daha da çok sevdiğinizi onsuz olamayacağınızı anladınız. Bugünü yine onu düşünerek geçireceksiniz. Eğlenceli yanlarınızla insanları etkilemeniz daha kolay görünüyor. Sizin gibi bir insanın insanların hayatında bir kez olmalı. İmajınız gayet olumlu.

TERAZİ
Aşkla alakalı bazı değişik görüşleriniz günden güne sizin için de anlamsızlaşıyor. Ona içinizde ona karşı dinmeyen fırtınalar estiriyorsunuz. Bir yandan da kıskanıyor savaş veriyorsunuz. Sizin kalbiniz değil psikolojiniz kırık. Bir an önce sakinleşip ben nerede hata yapıyorum demelisiniz.

AKREP
Bir arkadaşınızla soğukluk yaşıyorsunuz. O bunu sorun etmiyormuş gibi görünüyor. Ama aslında içten içe size çok ihtiyacı var. Emin tavırlarınız ve etkileyici cümlelerinizde arkanızda bir hayranlık ordusu bırakıyorsunuz. Bugün bir iş görüşmesi randevusu alabilirsiniz.

YAY
Özgürlük anlayışınız sevgilinize biraz şımarıkça geliyor. Gönülden bağlı olduğunuz ilişkilerde çok tutarlısınız. Dostlarınız size sonuna kadar güvenebiliyorsunuz. Enerjiniz güçlü ve çarpıcı. Kendinize güveniyor ve karşı cins üzerinde etkilisiniz. İnsanlar esprili yönünüze alışkın.

OĞLAK
Sevgiliniz sizdeki bugünkü farklılığı görüp yeni imajınızı son derece beğendiğini ifade edebilir. Sahiplenme iç güdünüz oldukça yüksek. Kendinizi yıpratmanıza gerek yok. Zaman herşeyin ilacı bunu iyi biliyorsunuz. Bugün iyimserliğiniz sayesinde her yere yetişmeye çalışabilirsiniz.

KOVA
Becerikli, yeteneklisiniz. Girişken özelliğiniz etrafınız tarafından oldukça beğeni topluyor. Yazı yazma hobinizden keyif alıyorsunuz. Ailemizle birlikte güzellik vakit geçirmek istiyorsunuz ama unutmayın iş yerinde ki insanların da size ihtiyacı var. Herşeyin üstesinden sabırla gelebilirsiniz.

BALIK
Bu aralar mutsuz moddasınız. Pardon aslında her zamanki duygusal halleriniz diyebiliriz. Geç olmadan ondan hoşlandığınızı söylemenizde fayda var. Kendinize bu lüksü vermelisiniz. İş yaşantınızda ise pazarlıklar dikkat istiyor. Yapılan uyarıları dikkate alabilirsiniz. 19 Ekim 2016 burç yorumları  

EN ÇOK OKUNANLAR

Sulama kanalına düşen çocuk boğuldu

1 Sulama kanalına düşen çocuk boğuldu

Marsilya, tura göz kırptı

2 Marsilya, tura göz kırptı

Başkan Memiş: 'Üniversitelerin Sağlık Bakanlığında ki gibi sağlık çalışanlarına

3 Başkan Memiş: 'Üniversitelerin Sağlık Bakanlığında ki gibi sağlık çalışanlarına

Ankara'da genç emlakçının sır ölümü

4 Ankara'da genç emlakçının sır ölümü

Bar sahibinin katili yanında çalışan kişi çıktı

5 Bar sahibinin katili yanında çalışan kişi çıktı

Arsenal, 10 kişi kalan Atletico Madrid'e diş geçiremedi

6 Arsenal, 10 kişi kalan Atletico Madrid'e diş geçiremedi

İki küçük çobanın cesetleri su kuyusunda bulundu

7 İki küçük çobanın cesetleri su kuyusunda bulundu

Toplantı salonuna kurulan dev LED ekranlar böyle devrildi

8 Toplantı salonuna kurulan dev LED ekranlar böyle devrildi

Otomobille traktör çarpıştı: 3 yaralı

9 Otomobille traktör çarpıştı: 3 yaralı


SIRADAKİ HABER