Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Samsunspor Başkanvekili Araboğlu: Bu pazar biz güleceğiz

Samsunspor Başkanvekili Rüştü Araboğlu, sezon başından bu yana çok kan kaybettiklerini söyledi.

Samsunspor Başkanvekili Araboğlu: Bu pazar biz güleceğiz

Samsunspor Başkanvekili Rüştü Araboğlu, sezon başından bu yana çok kan kaybettiklerini söyledi. Pazar günü Altınorduspor ile oynanacak maçta gülen taraf olmak istediklerini belirten Arapoğlu, "Bu hafta galip geleceğimize inanıyorum. Bilet fiyatlarını zarara rağmen düşürdük, tüm taraftarlarımızı stada, takımlarına destek olmaya bekliyoruz"dedi.

SPORLA BAĞDAŞMIYOR

Altınorduspor ile pazar günü kendi evinde önemli bir 90 dakikaya çıkacak olan Samsunspor'da gözler 3 puana çevrildi. Haftalardır çok kan kaybettiklerini belirten ve artık galibiyetlerle sevinmek istediklerini dile getiren Samsunspor Başkanvekili Rüştü Arapoğlu, "Kan kaybımız çok oldu. Artık telafi etme vakti geldiğini düşünüyorum. Geçen hafta Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçında galibiyete inancım vardı ama olmadı. Orada üzücü hadiselerde yaşadık. Gaziantep'te yapılan çirkin olaylar sporla bağdaşmıyor, bunlar hiç hoş şeyler değil. Yapılan haberleri bile resmen saptırmışlar"dedi

TARAFTARLAMIZI BEKLİYORUZ

Başkanın orada ki amacının ikaz şeklinde olduğunu vurgulayan Arapoğlu, " Başkanımız Erkut Tutu, orada taraftarların yaptığı çirkin olayı ikaz etmek istedi ama Gaziantep'li yöneticiler bunu bile anlamadı. Bu bizi ve futbolcularımızı üzdü. 80 dakika hocamıza hakaret ettiler. Bunlar spor dışı çirkin olaylar olarak tarihte ki yerini alacak. Altınordu maçından galip ayrılıp yeni bir sayfa açmak için kolları sıvadık şimdi. Zarara rağmen bilet fiyatlarında indirime gittik. Taraftarlarımıza anlatmak istediğimiz konu şuydu, 5 TL'lik bir biletin bize maliyeti 3.50, 4 TL. Fiyatı 5 TL yaptığımızda ise zarara uğruyoruz. Ama biz buna rağmen taraftarımızın sesine kulak verdik. Tüm taraftarlarımızı pazar günü stada takımlarına destek olmaya bekliyoruz"diye konuştu.

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

COŞTU GELİYOR

1 COŞTU GELİYOR

Samsun aydın bir kent

2 Samsun aydın bir kent

Birlikte başaracağız

3 Birlikte başaracağız

Plaka mühürlerini darphane basacak

4 Plaka mühürlerini darphane basacak

OMÜde o tedavi başarıyla uygulanıyor

5 OMÜ'de o tedavi başarıyla uygulanıyor

 Samsunda berberler dert babası oldu

6 Samsun'da berberler dert babası oldu

Samsunspor karşılaşmasını Törede izledi

7 Samsunspor karşılaşmasını Töre'de izledi

12 ADAMDAN GÖVDE GÖSTERİSİ

8 12. ADAMDAN GÖVDE GÖSTERİSİ

Göreve devam

9 Göreve devam!

Fuara ziyaretçi akını

10 Fuara ziyaretçi akını


SIRADAKİ HABER