HaberlerUmutlarımızı yitirmiyoruz

Umutlarımızı yitirmiyoruz

Türkiye Hentbol Bayanlar Süper Ligi'nde Samsun'u temsil eden Gençlikspor Kulübü, Trabzon Zağnos Spor Kulübü maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Antrenör Mustafa Öz, 'Ligde zor durumdayız, kimseden hiçbir destek yok, ama yinede biz umutlarımızı yitirmiyoruz'dedi.

Umutlarımızı yitirmiyoruz

Türkiye Hentbol Bayanlar Süper Ligi'nde Samsun'u temsil eden Gençlikspor Kulübü, Trabzon Zağnos Spor Kulübü maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Antrenör Mustafa Öz, "Ligde zor durumdayız, kimseden hiçbir destek yok, ama yinede biz umutlarımızı yitirmiyoruz"dedi.

Samsun'u hentbol kategorisinde Süper Ligde tek temsil eden Samsun Gençlikspor Kulübü, maddi sorunlarla boğuşmaya devam ediyor. Daha önce şehrin önde gelen isimlerine destek çağrısında bulunan yöneticiler ve sporcular birilerinin kendilerine yardım elini uzatmasını bekliyor. Ligde de zor günler geçirdiklerini belirten Antrenör Mustafa Öz, "Haftasonu Avrupa maçları olduğu için lig maçları hafta içine alındı. Çarşamba günü kendi evimizde Trabzon Zağnos Spor Kulübü ile karşılaşacağız. Bu maçı kazanıp biraz olsun moral bulmak istiyoruz" diye konuştu.

 

SIRADAKİ HABER
}