Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Ak Parti İl Başkanı Çalapkulu, 'Yeni yatırımların peşindeyiz'

AK Parti Siirt İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu, Siirt'te yaşanan sorunların hızlı bir şekilde çözümü için çaba harcarken yeni yatırımların yapılmasının peşinde olduklarını söyledi.

Ak Parti İl Başkanı Çalapkulu, 'Yeni yatırımların peşindeyiz'

Bir çok alanda yıllardan beri ihmal edilmiş olan Siirt'in birikmiş sorunlarının kendi iktidarları döneminde hızla çözülmeye başladığını ifade eden Çalapkulu, kalan sorunların da en kısa zamanda çözüleceğini belirtti. Teşkilat olarak tam bir uyum içerisinde çalıştıklarını belirten Çalapkulu, 'Genel merkezimizle, milletvekilimiz Prof. Dr. Yasin Aktay ve ilçe teşkilatlarımızla çok büyük bir uyum içerisinde çalışmaktayız. Gerek bakanlıklar nezdinde ve gerekse ilimizde faaliyet gösteren kamu kurumları nezdinde ilimizle ilgili çalışmaları takip ediyoruz. İlimiz yılların ihmaline uğramış bir il. Birikmiş olan sorunlar bizim iktidarımız döneminde çözülmeye başlandı. Kalan sorunların en hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması için çaba harcıyoruz. Hatta bununla yetinmiyoruz aynı zamanda yeni yatırımların yapılmasının da peşindeyiz. Özellikle Başbakanımız tarafından Diyarbakır'da açıklanan son teşvik ve destek paketinden ilimizin hak ettiği şekilde yararlanması için ısrarlı bir şekilde takipçi olacağız. İstihdam sorunun çözümüne katkı yapacak yatırımların en kısa zamanda gerçekleşeceğine inanıyorum' dedi.
Çalışmalarında vatandaşı odak noktası olarak aldıklarını da söyleyen Çalapkulu, her fırsatta vatandaşlarla birebir görüşmeye, sorunlarını öğrenmeye çalıştıklarını söyledi. Çalapkulu 'Vatandaş odaklı bir çalışma yürütüyoruz. Bizim için vatandaşımızın görüşü çok önemli. Aynı şekilde vatandaşımızın kendi memleketinde mutlu bir yaşam sürdürmesi de bizim çok önemsediğimiz bir konudur. Bu nedenle her fırsatta teşkilat olarak vatandaşımızı dinlemeye sorunlarını öğrenmeye ve çözümüne katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Bu konuda ki çabalarımızı her zaman sürdüreceğiz' diye konuştu.


SİİRT haberleri


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunsporda yeni isimler aranıyor

1 Samsunspor'da yeni isimler aranıyor

Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü Sayı belli değil

2 Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü: Sayı belli değil

Samsunda tehdit iddiasına 6 gözaltı

3 Samsun'da tehdit iddiasına 6 gözaltı

Samsunda öğretmenlerin çile dolu yolculuğu

4 Samsun'da öğretmenlerin çile dolu yolculuğu

Samsunsporda Canberk var, Ercan yok

5 Samsunspor'da Canberk var, Ercan yok

Fikri Sağlar Samsunda

6 Fikri Sağlar Samsun'da

Karaaslan O zaman neredeydiniz

7 Karaaslan: O zaman neredeydiniz?

Üçüncü büyük savaşın arefesindeyiz

8 Üçüncü büyük savaşın arefesindeyiz

Samsun için don uyarısı

9 Samsun için don uyarısı

Taşçı her gün bir proje açıklıyor

10 Taşçı her gün bir proje açıklıyor!


SIRADAKİ HABER