HaberlerGençlik Merkezlerinden 15 Temmuz Şehitleri Anma Yürüyüşü

Gençlik Merkezlerinden 15 Temmuz Şehitleri Anma Yürüyüşü

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 15 Temmuz'da yapılan hain darbe girişiminde şehit düşen Güvenlik Kuvvetleri ve sivil vatandaşları unutmadı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı Yakutiye Gençlik Merkezi ve Palandöken Gençlik Merkezi tarafından '15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma Yürüyüşü' gerçekleştirildi.

Gençlik Merkezlerinden 15 Temmuz Şehitleri Anma Yürüyüşü

Erzurum Yakutiye Gençlik Merkezi öncülüğünde yapılan ve Palandöken Gençlik Merkezi gönüllü gençlerinin de katıldığı yürüyüşe katılım bir hayli yoğundu. Onlarca genç, demokrasi şehitleri için Palandöken Dağı'nın zirvesine yürüdü.
150 METRELİK DEV BAYRAK AÇTILAR
Erzurum GHSİM Gençlik Merkezleri Koordinatör Müdürü ve Yakutiye Gençlik Merkezi Müdürü Zülküf Yılmaz ile gençlik liderlerinin de iştirak ettiği anlamlı yürüyüşte gençler, Palandöken Dağı'nda 150 metrelik bayrak açılarak 'tekbirler' eşliğinde yürürken, oldukça duygulu anlar yaşandı.
Erzurum Gençlik Merkezlerinde akademi ve kulüp çalışmalarına katılan gönüllü gençlerin katılımıyla gerçekleştirilen yürüyüşte Erzurum Merkez Anadolu Lisesi Nafizbey Anadolu Lisesinin yanı sıra çok sayıda Üniversite öğrencisi katıldı.
ŞEHİTLERİN RUHUNA DUA OKUNDU
Erzurum Gençlik Merkezleri Koordinatör Müdürü ve Yakutiye Gençlik Merkezi Müdürü Zülküf Yılmaz ve Gençlik liderleri öncülüğünde tamamlanan yürüyüşte zirveye 150 metrelik bayrakla ulaşan gençler 15 Temmuz Şehitleri'ne dua ederek, Fatihalar okudu. Gençlik Merkezleri Koordinatör Müdürü Zülküf Yılmaz, yürüyüşün 15 Temmuz ruhunu taşıdığını belirterek katılımcı gençlere teşekkür etti. Erzurum Gençlik Merkezleri olarak bu tür etkinliklerinin devam edeceğini belirten Yılmaz, Gençlik Merkezlerinin gençlerimizin kendilerini geliştirdiği önemli merkezler olduğunu ifade etti. Yılmaz, gençlik merkezlerine katılan öğrenci sayılarının her geçen gün arttığını sözlerine ekledi.
BİZİM İÇİN ANLAMI ÇOK BÜYÜK
Yakutiye Gençlik Merkezi öncülüğünde yapılan ve Palandöken Gençlik Merkezi Gençlik Liderleri ve gönüllü gençlerinin de iştirak ettiği yürüyüşün çok anlamlı olduğunu belirten Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, '15 Temmuz akşamı canları pahasına hain darbe girişimine dur diyen kahraman şehitlerimizi hiçbir zaman unutamayız. Biz bugün nefes alıyorsak, 15 Temmuz'da tanklara karşı duran, hainlere kendini siper ederek, şahadet şerbetini içen Ömer Halisdemir'ler sayesinde ayaktayız. Biz dik duruşu aşılayan ve dik duruşun simgesi olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Kahraman Türk Milleti'nin dirayetli duruşu ile Türkiye olarak varız. Bu anlamlı etkinliği organize eden gençlik merkezlerimizi, yöneticilerimizi ve gençlik liderlerimizi kutluyorum' dedi.

Gençlik Merkezlerinden 15 Temmuz Şehitleri Anma Yürüyüşü


ERZURUM haberleri


EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Özlemle bakıyoruz'

1 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Özlemle bakıyoruz'

Samsun'da 10 gün önce ölen yaşlı adamın cenazesini alan olmadı

2 Samsun'da 10 gün önce ölen yaşlı adamın cenazesini alan olmadı

Aday listeleri bugün açıklanıyor

3 Aday listeleri bugün açıklanıyor

Samsun'da çay ocakları oruç tutanlar için açılıyor

4 Samsun'da çay ocakları oruç tutanlar için açılıyor

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin mitingleri iptal edildi

5 Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin mitingleri iptal edildi

Onlar güldü, biz üzüldük

6 Onlar güldü, biz üzüldük

Samsunspor'da Ayite tamam gibi

7 Samsunspor'da Ayite tamam gibi

Her şey olabilir!..

8 Her şey olabilir!..

MS hastalığı yollarını birleştirdi

9 MS hastalığı yollarını birleştirdi

21 Mayıs Pazartesi Samsun hava durumu

10 21 Mayıs Pazartesi Samsun hava durumu


SIRADAKİ HABER
}