Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Manisa haber: Muhtarlardan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür

Manisa haber: Türkiye Muhtarlar Derneği Manisa Şube Başkanı ve Dinçer Mahalle Muhtarı Mahir Arslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetlisi olarak gittikleri Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleştirilen muhtarlar toplantısını değerlendirdi.

Muhtarlardan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür
Manisa haber:
Türkiye Muhtarlar Derneği Manisa Şube Başkanı ve Dinçer Mahalle Muhtarı Mahir Arslan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleştiren muhtarlar toplantısına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetlisi olarak Manisa'dan 38 mahalle muhtarının katıldığını kaydetti.
Toplantıyı değerlendiren Arslan şöyle konuştu: 'Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın davetlisi olarak Manisa'dan Ankara'ya giden 38 muhtardan birisi olarak 90 yıllık cumhuriyet tarihinde ilk defa Cumhur'un makamına muhtarlar gitmesi Cumhurbaşkanı ile beraber olması gerçekten tarifi mümkün olmayan bir duyguydu. Cumhurbaşkanlığı külliyesi gitmemiz gereken, görmemiz gereken güzel bir yer. Sayın Cumhurbaşkanımız bizlere gösterilmesi gereken ilgi ve alakasını asla esirgemedi. Türkiye'nin değişik illerinden gelen 450 muhtarla birlikte Cumhurbaşkanımızı dinledikten sonra bizler onuruna verilen yemekte 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle muhtarlar günümüzü resmi törenle kutladık. Doğrusu bir muhtar olarak şunu söylemek isterim ki, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte muhtarlar günümüzü kutlamak bana büyük gurur verdi. Bu toplantının bir güzel tarafı ise karı koca, anne oğul, en genç muhtar ve en yaşlı muhtar ve en uzun dönem muhtarlık yapmış muhtarlarımızın da bu toplantıda olmasıydı. Külliyede birlikte olmamızı sağlayan bizlere ömrümüz boyunca unutamayacağımız bir anı yaşatan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a şahsım ve muhtarlarımız adına şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca, muhtarlarımızın muhtarlar gününü de bir kez daha kutluyorum.'

Muhtarlardan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkürEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunun yükünü Gazi çekiyor

1 Samsun'un yükünü Gazi çekiyor

Samsun Haber Samsunda 11 kattan düşen liseli hayatını kaybetti

2 Samsun Haber: Samsun'da 11. kattan düşen liseli hayatını kaybetti

Samsunspor Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü Farklı nedenler var

3 Samsunspor :Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü: 'Farklı nedenler var'

Samsun Haber Samsunda trafik kazası 1 ölü, 2 yaralı

4 Samsun Haber: Samsun'da trafik kazası: 1 ölü, 2 yaralı

Samsunda intihar girişimi

5 Samsun'da intihar girişimi

Samsun Haber Samsunda kamyon devrildi 1 yaralı

6 Samsun Haber: Samsun'da kamyon devrildi: 1 yaralı

Samsun Haber Cami göçüğünde hem eşini hem babasını kaybetti

7 Samsun Haber: Cami göçüğünde hem eşini hem babasını kaybetti

Emeklinin intibak umudu

8 Emekli'nin 'intibak' umudu

Samsun Haber İşçilere hazin tören

9 Samsun Haber: İşçilere hazin tören

Karadenizde hortum çatıları uçurdu

10 Karadeniz'de hortum çatıları uçurdu


SIRADAKİ HABER