Manisa haber: Muhtarlardan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür

Manisa haber: Türkiye Muhtarlar Derneği Manisa Şube Başkanı ve Dinçer Mahalle Muhtarı Mahir Arslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetlisi olarak gittikleri Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleştirilen muhtarlar toplantısını değerlendirdi.

Muhtarlardan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür

Türkiye Muhtarlar Derneği Manisa Şube Başkanı ve Dinçer Mahalle Muhtarı Mahir Arslan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde gerçekleştiren muhtarlar toplantısına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetlisi olarak Manisa'dan 38 mahalle muhtarının katıldığını kaydetti.
Toplantıyı değerlendiren Arslan şöyle konuştu: 'Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın davetlisi olarak Manisa'dan Ankara'ya giden 38 muhtardan birisi olarak 90 yıllık cumhuriyet tarihinde ilk defa Cumhur'un makamına muhtarlar gitmesi Cumhurbaşkanı ile beraber olması gerçekten tarifi mümkün olmayan bir duyguydu. Cumhurbaşkanlığı külliyesi gitmemiz gereken, görmemiz gereken güzel bir yer. Sayın Cumhurbaşkanımız bizlere gösterilmesi gereken ilgi ve alakasını asla esirgemedi. Türkiye'nin değişik illerinden gelen 450 muhtarla birlikte Cumhurbaşkanımızı dinledikten sonra bizler onuruna verilen yemekte 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle muhtarlar günümüzü resmi törenle kutladık. Doğrusu bir muhtar olarak şunu söylemek isterim ki, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte muhtarlar günümüzü kutlamak bana büyük gurur verdi. Bu toplantının bir güzel tarafı ise karı koca, anne oğul, en genç muhtar ve en yaşlı muhtar ve en uzun dönem muhtarlık yapmış muhtarlarımızın da bu toplantıda olmasıydı. Külliyede birlikte olmamızı sağlayan bizlere ömrümüz boyunca unutamayacağımız bir anı yaşatan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a şahsım ve muhtarlarımız adına şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca, muhtarlarımızın muhtarlar gününü de bir kez daha kutluyorum.'

Muhtarlardan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkürEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'daki genç kızın öldüğü kazanın kamera görüntüleri ortaya çıktı

1 Samsun'daki genç kızın öldüğü kazanın kamera görüntüleri ortaya çıktı

Samsun'da acı ölüm!

2 Samsun'da acı ölüm!

Samsunspor Kayyum Başkanı Karayılmaz: 'Kimse bizi sahipsiz sanmasın'

3 Samsunspor Kayyum Başkanı Karayılmaz: 'Kimse bizi sahipsiz sanmasın'

Samsunspor için karar günü

4 Samsunspor için karar günü

Şirinler daha güçlü geliyor

5 Şirinler daha güçlü geliyor

Samsun'da FETÖ'den gözaltına alınan iş adamı adliyede

6 Samsun'da FETÖ'den gözaltına alınan iş adamı adliyede

Samsun'da Mert Irmağı'na düşen genç hastanelik oldu

7 Samsun'da Mert Irmağı'na düşen genç hastanelik oldu

Polis aracı dereye uçtu: 1 şehit, 1 kayıp

8 Polis aracı dereye uçtu: 1 şehit, 1 kayıp

Samsun'da liselilerin kanlı kavgası: 1 yaralı

9 Samsun'da liselilerin kanlı kavgası: 1 yaralı

Ve atları da vururlar...

10 Ve atları da vururlar...


SIRADAKİ HABER