HaberlerSamsun Trabzon buluştu

Samsun Trabzon buluştu

Samsunspor ve Trabzonspor arasında ilki Trabzon'da atılan dostluk köprüsüne bir yenisi daha eklendi.

Samsun Trabzon buluştu

Samsunspor ve Trabzonspor arasında ilki Trabzon'da atılan dostluk köprüsüne bir yenisi daha eklendi. Yeşilyurt Grup adına Hikmet ve Fikret Yeşilyurt, iki büyük camianın başkan, yönetim kurulu, teknik ekip ve sporcularını Samsun'da ağırladı

BU KEZ SAMSUN'DA


Samsunspor ile Trabzonspor arasında kurulan dostluk köprülerine bir yerini daha eklendi. Yeşilyurt Grup adına Hikmet ve Fikret Yeşilyurt, Karadeniz'in iki büyük camiasını Batı Park'taki Fevzi'nin Yeri Gurme Restorant'ta bir araya getirdi. Yemeğe Samsun Valisi İbrahim Şahin, Tekkeköy Kaymakamı İbrahim Küçük, Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz, Adalet ve Komisyon Başkanı Kemal Alver, Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, Trabzonspor Teknik Direktörü Ersul Yanal, Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, her iki takımın yönetim kurulu, teknik ekip ve futbolcuları, Samsun Medical Park Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Hakan Özcan ile işadamları katıldı.

YEŞİLYURT'A TEŞEKKÜR


Yeşilyurt Grup Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Yeşilyurt, Karadeniz'in iki büyük camiasını bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, "Karadeniz'in iki büyük şehrinin iki büyük kulübü arasında kurulan dostluk köprülerine biz de bir yenisini eklemek istedik. Bizleri kırmayarak bu davetimize katılan iki kulübe de teşekkür ediyorum" dedi. Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta ise, "Çorum'daki kupa maçının ardından Hikmet Yeşilyurt bizleri Samsunspor'la birlikte ağırlamak istediğini söyledi. Biz de hiç tereddüt etmeden kabul ettik. Karadeniz'in iki inci şehrinin kulüpleri arasında daha önce de dostluk köprüleri kurulmuştu. Bu yemeği organize eden Hikmet Yeşilyurt'a teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Selçuk KAYA

SIRADAKİ HABER
}