Samsun Trabzon buluştu

Samsunspor ve Trabzonspor arasında ilki Trabzon'da atılan dostluk köprüsüne bir yenisi daha eklendi.

Samsun Trabzon buluştu

Samsunspor ve Trabzonspor arasında ilki Trabzon'da atılan dostluk köprüsüne bir yenisi daha eklendi. Yeşilyurt Grup adına Hikmet ve Fikret Yeşilyurt, iki büyük camianın başkan, yönetim kurulu, teknik ekip ve sporcularını Samsun'da ağırladı

BU KEZ SAMSUN'DA


Samsunspor ile Trabzonspor arasında kurulan dostluk köprülerine bir yerini daha eklendi. Yeşilyurt Grup adına Hikmet ve Fikret Yeşilyurt, Karadeniz'in iki büyük camiasını Batı Park'taki Fevzi'nin Yeri Gurme Restorant'ta bir araya getirdi. Yemeğe Samsun Valisi İbrahim Şahin, Tekkeköy Kaymakamı İbrahim Küçük, Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz, Adalet ve Komisyon Başkanı Kemal Alver, Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Samsunspor Başkanı Erkurt Tutu, Trabzonspor Teknik Direktörü Ersul Yanal, Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, her iki takımın yönetim kurulu, teknik ekip ve futbolcuları, Samsun Medical Park Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Hakan Özcan ile işadamları katıldı.

YEŞİLYURT'A TEŞEKKÜR


Yeşilyurt Grup Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Yeşilyurt, Karadeniz'in iki büyük camiasını bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, "Karadeniz'in iki büyük şehrinin iki büyük kulübü arasında kurulan dostluk köprülerine biz de bir yenisini eklemek istedik. Bizleri kırmayarak bu davetimize katılan iki kulübe de teşekkür ediyorum" dedi. Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta ise, "Çorum'daki kupa maçının ardından Hikmet Yeşilyurt bizleri Samsunspor'la birlikte ağırlamak istediğini söyledi. Biz de hiç tereddüt etmeden kabul ettik. Karadeniz'in iki inci şehrinin kulüpleri arasında daha önce de dostluk köprüleri kurulmuştu. Bu yemeği organize eden Hikmet Yeşilyurt'a teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Selçuk KAYAEN ÇOK OKUNANLAR

Sahilde bir Megastar!

1 Sahilde bir Megastar!

Coşkun Zeren yeniden Samsunspor'da

2 Coşkun Zeren yeniden Samsunspor'da

Ceza geliyor

3 Ceza geliyor

'Bana tecavüz ediyormuş gibi hissettim'

4 'Bana tecavüz ediyormuş gibi hissettim'

Samsun'da engelli vatandaşlar mutlu

5 Samsun'da engelli vatandaşlar mutlu

Samsun'daki cinayet zanlısı tutuklandı

6 Samsun'daki cinayet zanlısı tutuklandı

 Sadece ROK mu suçlu?..

7 Sadece ROK mu suçlu?..

Samsun'da eşine fuhuş yaptırmakla suçlanmıştı! Bakın neden tutuklandı

8 Samsun'da eşine fuhuş yaptırmakla suçlanmıştı! Bakın neden tutuklandı

Samsun'da öğretmene FETÖ'den hapis cezası

9 Samsun'da öğretmene FETÖ'den hapis cezası

MHP Samsun İl Başkanı Tekin'den 'Seçime hazır olun' talimatı

10 MHP Samsun İl Başkanı Tekin'den 'Seçime hazır olun' talimatı


SIRADAKİ HABER