Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Ünlülerin gardroplarında neler var?

Ünlü isimlerin gardroplarında ne tür kıyafetler, hangi markaların ürünleri var?

Ünlülerin gardroplarında neler var?

Ünlü isimlerin gardroplarında ne tür kıyafetler, hangi markaların ürünleri var? Daha çok giymeyi tercih ettikleri parçalar hangileri? İşte bu soruların cevapları:

Murat Dalkılıç

Kıyafetlerini kendi seçen Dalkılıç, sık sık alışverişe çıktığını söylüyor. Alışveriş için daha çok Milano ve Londra'yı tercih ediyor. Gardrobunun vazgeçilmez parçaları ise jean, beyaz tişört, deri parçalar ve tabiki saat.

Sinem Kobal

Ekranların sevilen ismi Sinem Kobal ise rahat kıyafetleri tercih ediyor.Daha çok vintage ürünleri tercih eden Kobal için takıları çok önemli. Bileklik ve kolye düşkünü olan güzel oyuncu ayakkabıları için de gardrobunda özel bir bölüm yaptırmış.

Mariah Carrey

Dünyaca ünlü isim ise bu işi abartanlardan. Yaşadığı tripleks evin bir katını gardroba çevirmiş. Tam bir ayakkabı hastası olan Carrey'in 1000 çift ayakkabısı var. 

 Fatih Terim

A milli takımın teknik patronu Fatih Terim'in gardrobunda ise ilk dikkati çeken şey ne kadar düzenli ve titiz bir insan olduğu. Tüm parçaları ayrı ayrı bölümlere yerleştiren Terim'in gardrobunda gömlekler büyük yer tutuyor. Terim, gömlekte daha çok mavi ve tonlarını tercih ediyor.

Burcu Esmersoy

Burcu Esmersoy tam anlamıyla beyaz tişört aşığı. Siyah pantalon, jean ve topuklu ayakkabılar da gardrobunun vazgeçilmez parçalarından.

Ayşe Özyılmazel

Özyılmazel gardrobunu spor ve şık olarak tanımlıyor. Favorileri ise jean, atlet, sandalet yada spor ayakkabı. Gardrobunda maskülen kesimli kıyafetlere olan ilgisi de kendini gösteriyor.

 Demet Akbağ

Başarılı oyuncunun gardrobunun en temel parçaları arasında gömlek, jean ve beyaz tişört yer alıyor. Gece kıyafetleri ise ayrı bir bölümde.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda gündüz vakti fuhuş pazarlığı

1 Samsun'da gündüz vakti fuhuş pazarlığı

Şut bombardımanı

2 Şut bombardımanı

Samsundaki FETÖ operasyonunda flaş gelişme

3 Samsun'daki FETÖ operasyonunda flaş gelişme

Kuş olup uçmadı ya

4 Kuş olup uçmadı ya...

O takım çok iyi Samsunsporluydu

5 O takım çok iyi Samsunsporluydu

Kara Ocak

6 Kara Ocak

Kırmızı- Beyaza Siyahın eklendiği gün

7 Kırmızı- Beyaz'a Siyah'ın eklendiği gün

 Samsun OMÜde yeşil karta sevk istenmiyor

8 Samsun OMÜ'de yeşil karta sevk istenmiyor

Samsunspor şehitleri anıldı

9 Samsunspor şehitleri anıldı

Samsunsporu unutmadılar

10 Samsunspor'u unutmadılar


SIRADAKİ HABER