Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Vahap Doğan'dan hemşerisine veda ziyareti

Kamu-özel işbirliği anlaşması gereği kamunun ilk özel hastane projesi olan Mersin Entegre Sağlık Kampüsü'ne Genel Müdür olarak atanan Vahap Doğan, hemşerisi YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu'nu ziyaret etti.

Vahap Doğan'dan hemşerisine veda ziyareti

Türkiye’de ilk defa ‘kamu-özel işbirliği anlaşması’ gereği hayata geçirilecek hastane projesi olan, bin 250 yatak kapasiteli Mersin Entegre Sağlık Kampüsü İşletme Genel Müdürlüğü'ne Genel Müdür olarak atanan Medicana Samsun Hastanesi'nin eski Genel Müdürü Malatyalı Vahap Doğan, hemşerisi YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu’na teşekkür ve veda ziyaretinde bulundu.

Kendisini ziyaret eden her misafirine mutlaka Malatya yöresine ait kayısı ikram eden YEDAŞ Genel Müdürü Türkoğlu, hemşerisi Vahap Doğan’a “Malatyalıya kayısı ikram etmek olmaz” diyerek, YEDAŞ’ın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri kapsamında desteklediği tamamen el emeği olan ismine özel geyik boynuzundan yapılmış bıçak hediye etti.

"TÜRKOĞLU’NUN VİZYONU BENİM ESİN KAYNAĞIMDIR"

Oldukça samimi sohbetin yaşandığı ziyarette YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu’nun lider ve rol model yönetiminin kendisine esin kaynağı olduğunu belirten Vahap Doğan, “Vizyoner bakış açısından çok şey öğrendiğim ve her zaman her platformda gururla ifade ettiğim Genel Müdürümüz Nurettin Türkoğlu ağabeyime teşekkür ediyorum. Kendisinin liderliğinden ve rol model olan yönetim modelinden çok şey öğrendim. Bugünün veda ziyareti olarak algılanmasını istemiyorum. Sürekli iletişim halinde olacağız. Benim için oldukça değerli ağabeyim Türkoğlu’nun, YEDAŞ’a uyguladığı yönetim modelini Mersin’de model olarak uygulayacağım” dedi.

BAŞARISININ "SÜRDÜRÜLEBİLİR" OLMASINI TEMENNİ ETTİ

YEDAŞ ile Medicana Samsun Hastanesi arasında imzalanan kurumsal sağlık anlaşmasının her yıl sürdürülebilir bir şekilde uygulanmasında gerek kurumsal gerekse de bireysel çalışmalarından dolayı Vahap Doğan’ı takdir ettiğini belirten Türkoğlu, Doğan’ın üst düzey bir yönetici olduğunu kaydetti. Kamu özel işbirliği anlaşması gereği kamunun ilk özel hastane projesi olan Mersin Entegre Sağlık Kampüsü’ne Genel Müdür olarak atanan Vahap Doğan’ın başarısının sürdürülebilir olmasının temenni eden YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu, “Malatyalıların ülkemizdeki şehirlerin en önemli yönetim merkezlerinde görev alması bizleri onurlandırıyor” şeklinde konuştu.

En kısa zamanda Mersin’e giderek, YEDAŞ’ın yönetim modelini paylaşacağını belirten Türkoğlu, “Bizim yönetim modelimizde amaç, taklit ediliyor olmak, rol model olarak uygulanmaktır. Doğan’ı ziyarete gideceğim ve verimli, sürdürülebilir, doğru bir yönetim modelini oluşturmasında destek olacağım” diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

1-2 isim daha

1 1-2 isim daha

4 bomba idmanda

2 4 bomba idmanda

Acı tablo açıklandı

3 Acı tablo açıklandı

Tarihi mekanda moral yemeği

4 Tarihi mekanda moral yemeği

 54 ilde dev FETÖ operasyonu

5 54 ilde dev FETÖ operasyonu

Fındıktaki asıl sorun

6 Fındıktaki asıl sorun!..

Uyuşturucu taciri kadın ve arkadaşı tutuklandı

7 Uyuşturucu taciri kadın ve arkadaşı tutuklandı

Adli Tıp AK Parti Trabzon Milletvekili ısırıldı dedi

8 Adli Tıp 'AK Parti Trabzon Milletvekili ısırıldı' dedi

Voleybolun yıldızları kupalarını kaldırdı

9 Voleybolun yıldızları kupalarını kaldırdı

Uyuşturucu tacirlerine büyük darbe

10 Uyuşturucu tacirlerine büyük darbe


SIRADAKİ HABER