Bölge o hainlerden tamamen temizlenene kadar…

Haberaks TV'de canlı olarak yayınlanan, Haber Medya Haberler Müdürü Erdem Erol'un sunduğu '25. Saat' programına konuk olan AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Bölge o hainlerden tamamen temizlenene kadar…

Son dönemlerde artan terör olaylarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Demircan, “Son terörist silahı bırakana kadar operasyonlarımız devam edecek” dedi.

Terör örgütü PKK’nın arkasında Suriye ve Rusya gibi devletlerin olduğunu ve bu devletlerin Türkiye’deki terör saldırıların için PKK’ya destek olduğunu dile getiren Demircan, “Türkiye’nin terör belasını bitirememesi için herkes elinden geleni yapıyor” dedi.

BUNUN ADI ‘VEKÂLET SAVAŞI’

Çözüm Süreci ile ilgili açıklamalarda bulunan Demircan, “Biz silahların bırakılmasıyla ilgili samimi görüşmelerimiz oldu. 2013 yılında bunun mutabakatına varıldı. Ancak Gezi olayları ve 17-25 Aralık operasyonlarının ardından PKK da sürece ihanet etti. Ancak bu sorun kesinlikle çözeceğiz. Kısacası bölgenin ülkeye kazanılmasıdır. Süreç boyunca devletimiz her türlü önlemini almıştır. Ancak süreç bittikten sonra hendek kazmaya başladılar. Güya kurtarılmış bölgeler oluşturacaklar. Bizim muhatabımız bölge halkıdır. Son terörist silahı bırakana kadar, bölge o hainlerden tamamen temizlenene kadar operasyonlarımız devam edecek.

Terörün arkasında küresel güçler var ve bölgede taşeronları aktif hale getirdiler. Buna artık ‘vekâlet savaşı’ deniyor. Kimse elini taşın altına sokmuyor. Piyonlarla bölgede hakimiyet kurmaya çalışıyorlar” dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da kritik görüşme! İstifa kararı çıkabilir

1 Samsunspor'da kritik görüşme! İstifa kararı çıkabilir

Fındık fiyatları 8,50 TL'ye yükseldi

2 Fındık fiyatları 8,50 TL'ye yükseldi

Alpay Özalan istifa etti!

3 Alpay Özalan istifa etti!

Otomobiller kafa kafaya çarpıştı: 1 ölü, 5 yaralı

4 Otomobiller kafa kafaya çarpıştı: 1 ölü, 5 yaralı

Samsunspor kadar gol attı

5 Samsunspor kadar gol attı

Fındık fiyatlarında oynanan oyunlar ayyuka çıktı

6 Fındık fiyatlarında oynanan oyunlar ayyuka çıktı

Yoklama macunu

7 Yoklama macunu...

Özkan son yolculuğuna uğurlandı

8 Özkan son yolculuğuna uğurlandı

Meteorolojiden Samsun için uyarı! O günlere dikkat

9 Meteorolojiden Samsun için uyarı! O günlere dikkat...

Fındıkta 400 milyon dolar kayıp var

10 Fındıkta 400 milyon dolar kayıp var


SIRADAKİ HABER