Adana haber: AK Parti Seyhan İlçe Danışma Meclisi Toplantısı

Adana haber: AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Abdurahman Yeşiltaş, 'Recep Tayyip Erdoğan'ı nasıl cumhurbaşkanı yaptıysak, başkan da yapacağız' dedi.

AK Parti Seyhan İlçe Danışma Meclisi Toplantısı

AK Parti Seyhan İlçe 84. Danışma Meclisi Toplantısı Seyhan Kültür Merkezi'nde yapıldı. Danışma meclisi toplantısına İl Başkanı Fikret Yeni, Yüreğir İlçe Başkanı Ahmet Çözer, Çukurova İlçe Başkanı Ramazan Çırak, Karaisalı İlçe Başkanı Mustafa Ekici, İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Çevik, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yunus Güler, il yöneticileri, ilçe yöneticileri, milletvekili adayları, belediye meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları yönetimleri, mahalle temsilcileri ve çok sayıda partililer katıldı.
Açılış konuşmasını yapan AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Abdurahman Yeşiltaş, mahalle temsilcileri ve gönüllü yöneticiler ile sandık yönetimlerini yeniden gözden geçirip teşkilat mensuplarını hem bilgilendireceklerini hem de motivasyonlarını artırıcı eğitim çalışmaları yapacaklarını söyledi.
Kadın ve gençlik kolları, ana kademe yöneticileri, meclis üyeleri ile beraber teşkilatın tüm birimlerini sahaya sürüp kapı kapı dolaşarak hem başkanlık sistemini anlatacaklarını hem de 15 Temmuz'un müsebbibi olan FETÖ terör örgütünün toplumda oluşturduğu mağduriyet politikasına karşı halkı bilinçlendireceklerini ifade eden Yeşiltaş, 'Seyhan teşkilatı her daim sahada çalışmalarına yaparak üstüne düşen görevi yapmıştır yapmaya devam edecektir. Göreve geldiğimiz günden beri her seçimde oylarımızı artırarak yolumuza devam ediyoruz. Nasıl ki 10 Ağustos 2014'te Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı cumhurbaşkanı yapmışsak yine referandumda Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı devlet başkanı yapacağız. Seyhan teşkilatı sorumluluğunun farkındadır. Seyhan yürürse, Adana yürür. Varsın şeytan oyunlarını oynamaya devam etsin biz şeytanı taşlamaya devam edeceğiz' dedi.
AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni ise yaptığı konuşmasında şunları kaydetti:
'Seyhan İlçe Teşkilatımız bizim için çok önemli teşkilatımızdan Seyhan olmazsa Adana olmaz. Bizler Seyhan teşkilatımızın çalışmalarından memnunuz ve yakından takip ediyoruz, bu yapılan muhteşem toplantı bunu gösteriyor. Seyhan'ın her zaman hedefleri büyük inşallah bu çalışmalarımızı daha da artırarak oy oranımızı Seyhan'da artıracağız. Bizlerde Seyhan teşkilatımızın toplantılarına katılacağız. Başkanlık sistemini anlatacağız, inşallah el birliğiyle cumhurbaşkanımızı başkan yapacağız.'

AK Parti Seyhan İlçe Danışma Meclisi ToplantısıEN ÇOK OKUNANLAR

Aracını vermek istemeyince bıçaklandı

1 Aracını vermek istemeyince bıçaklandı

Milletvekilleri Genel Kurulu oturumu bittikten sonra fotoğraf çektirdiler

2 Milletvekilleri Genel Kurulu oturumu bittikten sonra fotoğraf çektirdiler

Başkent'te trafik kazası: 2 yaralı

3 Başkent'te trafik kazası: 2 yaralı

Samsun'da anlamlı proje

4 Samsun'da anlamlı proje

İstanbul'da şafak vakti narkotik operasyonu

5 İstanbul'da şafak vakti narkotik operasyonu

57. Alay Kayseri'de dev Türk Bayrağıyla anıldı

6 57. Alay Kayseri'de dev Türk Bayrağıyla anıldı

Polise çarpıp kaçan şüpheli evinde yakalandı

7 Polise çarpıp kaçan şüpheli evinde yakalandı


SIRADAKİ HABER