HaberlerAydın HaberleriNazilli AK Parti'de yönetim mülakatı yapıldı

Nazilli AK Parti'de yönetim mülakatı yapıldı - Aydın Haberleri

AK Parti Nazilli İlçe Başkanı Ramazan Satılmış'ın görevi devralmasının ardından yönetim oluşturma çalışmaları hız kazandı. Tanıtım toplantısında yönetime girmek isteyenlerden CV bırakmaların isteyen AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen'in de katılımıyla bugün ilçe binasında mülakat gerçekleşti.

Nazilli AK Parti'de yönetim mülakatı yapıldı

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Genel Merkezi tarafından İlçe Başkanlığı görevine atanan Ramazan Satılmış, yönetimini oluşturmak için parti binasında mülakat toplantısı düzenledi. AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen'in de katılımıyla gerçekleşen toplantıda, yönetim kuruluna girmek için CV'lerini bırakan partililere mülakat yapıldı. Yaklaşık 40 kişinin girdiği mülakat sonrasında İHA muhabirine konuşan İl Başkanı Özmen, kendisine yönelik CV eleştirilerine yanıt verdi. Parti düşmanlarının CV konusunda algı yürütmeye çalıştıklarını ifade eden Özmen, 'Ben bile İl Başkanı olmak için CV verdim. Yeni İlçe Başkanımız Ramazan Satılmış da Genel Merkeze CV verdi. Bu ilk defa uygulanan birşey değil. Gerçekten davaya gönül veren ve nefer olmak isteyen partililerimiz, gelir CV'lerini verir. Bizim de istişarelerimiz sonrasında görev alacak olan arkadaşların yönetim kuruluna girmelerinin yolunu açarız' dedi.
AK Parti İl Başkanı Özmen, geçtiğimiz hafta yeni ilçe başkanı Ramazan Satılmış'ın tanıtım toplantısında; 'Özellikle basın mensubu arkadaşlarımın duyurmasını istediğimiz yönetime girmek isteyen arkadaşımız varsa, bu süreç içerinde ilçe teşkilatımıza, başkanımıza CV'lerini bıraksınlar. İsim havuzu oluşturma niyetindeyiz. Havuz 100 isimden oluşacak. Emeklerinden dolayı bütün eski yönetimlere teşekkür ediyoruz' şeklinde açıklama yapmıştı.

Nazilli AK Parti’de yönetim mülakatı yapıldı

SIRADAKİ HABER
}