HaberlerSamsun Canik Avrupa'ya odaklandı

Samsun Canik Avrupa'ya odaklandı

Samsun Canik Belediyespor'da Eurocup Women C Grubu'nda yarın karşılaşacağı Galatasaray maçına hazırlanıyor. Gruptaki iddiasını sürdürmek için kazanması gereken Samsun ekibinde yönetim, maçın biletlerini ücretsiz olacağı açıkladı

Samsun Canik Avrupa'ya odaklandı

MAÇ BİLETLERİ ÜCRETSİZ

Eurocup Women C Grubu'na Dynamo Novosibirsk mağlubiyetiyle başlayan Samsun Canik Belediyespor, ikinci maçta karşılaşacağı Galatasaray mücadelesine İlkadım Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda yaptığı antrenmanla hazırlanıyor. Mavi-Beyazlı yönetim, tribün desteğini yanına almak için maçın biletlerini ücretsiz olarak belirlerken, Başantrenör Uğur Özden yönetiminde çalışan Samsun ekibinde tek hedef güçlü rakibini devirerek grupta iddiasını sürdürmek.

ZOR DÖNEMDEN GEÇİYORUZ
Zor bir dönemden geçtiklerini dile getiren Uğur Özden, "İlk maçımızı kaybettik. Evimizde Galatasaray ile oynayacağız. Gruptaki hedefimiz ilk ikiye girmek ve Eurocup'ta devam etmek. Zor bir dönemden geçiyoruz. Eksi 8 dereceler, yolculuklar, zaman farkları, hocamızın vefatı ama hayat devam ediyor. Bir şekilde ayağa kalkıp mücadele etmeniz gerekiyor. Bende Canik Belediyespor'un bir elemanı olarak elimden geldiğince takıma katkı sağlamaya çalışıyorum" dedi.

Tugay BAŞSAN

SIRADAKİ HABER
}