Bu anayasa ülkeyi taşımıyor

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Atacağımız adımların arasında en önemlilerinden birisi elbette yeni Anayasa'dır. Çünkü 1980 Anayasası Türkiye'yi artık taşımıyor, yeni bir Anayasa yapılması şart' dedi

Bu anayasa ülkeyi taşımıyor

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 1 Kasım seçimleri sonrası ilçelerde gerçekleştirdiği teşekkür, birlik, beraberlik ve istişare toplantılarını sürdürüyor.

Terme İlçesi'ndeki toplantıda, Kaymakamı İlyas Gün, Belediye Başkanı Şenol Kul, AK Parti İlçe Başkanı Ali Kılıç ve Terme Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Ekmekçi, ilçenin sorunları, öncelikle yapılması gereken çalışmalar, gerçekleştirilen hizmetler hakkında bilgiler verdiler. Konuşmacılar ayrıca ilçeye gösterdiği destek ve gayretli çalışmalarından ötürü Milletvekili Köktaş'a teşekkür ettiler.

KENDİ KANLARINDA BOĞULACAKLAR

1 Kasım seçimleri sonrası ilçelerde gerçekleştirdikleri istişare toplantıları kapsamında biraraya geldiklerini belirten AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, "Sözlerime başlamadan önce toplantımıza katılan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ülkemizin birliğini, bütünlüğünü insanlarımızın can ve mal güvenliğini korumak için mücadele eden ve bu uğurda haince saldırılarda şehit düşen, tüm güvenlik görevlilerimize Allah'tan rahmet geride kalan ailelerine başsağlığı ve sabır dilerken, ülkemizin başı sağolsun. Ülkemizin birlik ve beraberliğini bozmaya çalışan hainler ve işbirlikçileri kendi kanlarında boğulacaktır" dedi.

EMELLERİNDEN VAZGEÇMİŞ DEĞİLLER

1 Kasım seçimlerinde gösterdikleri büyük destek için Termelilere teşekkür ederek sözlerine devam eden  Köktaş, "Allah sizlerden razı olsun. 1 Kasım seçimleri ile birlikte ülkemizde istikrar ve güven ortamı bir kez daha sağlanmışken, hedeflerine emin adımlarla ilerlerken, hala bu işten rahatsız olanlar Türkiye'nin ayağa kalkmasını, dünyada, bölgesinde söz sahibi olmasını istemiyorlar. Osmanlı döneminden beri bu ülkenin üzerinde hayalleri ve emelleri olanlar, hala bu hayallerinden ve emellerinden vazgeçmiş değiller. İşte biz ülkemizin diz çökmemesi, ülkemiz üzerinde emelleri olanların senaryolarına fırsat vermemek ve ekonomik bağımsızlığımızı tam olarak ilan etmesi için çok daha fazla çalışmak zorundayız. Çalışırken de çok üreten bir toplum olmak zorundayız. Üreteceğiz, satacağız ve kazanacağız" dedi.

YAPISAL REFORMLARA DEVAM

Türkiye’ye hizmet yolunda söz verdikleri her konuda gerekli adımları atacaklarını belirten Milletvekili Köktaş, "Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu her alanda gerekli yapısal reformları gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Atacağımız adımların arasında en önemlilerinden birisi elbette yeni anayasadır. Çünkü 1980 Anayasası Türkiye’yi artık taşımıyor yeni bir Anayasa yapılması şart. Millet iradesini hiçe sayan vesayetçi anlayışları tam manasıyla tedavülden kaldırmanın yolu yeni anayasadır.  Esnafımızdan, gençlerimize, sosyal politikalardan, ekonomiye kadar bir çok alandaki icraatlarımız ve reformlarımız, hazırlanan eylem planı dahilindeki kanunları Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde tek tek çıkartıyoruz" dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

1 Samsun'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

Meteoroloji gün verdi! Samsun'a kar geliyor...

2 Meteoroloji gün verdi! Samsun'a kar geliyor...

Hastanede dehşet! Mahkuma kurşun yağdırdılar...

3 Hastanede dehşet! Mahkuma kurşun yağdırdılar...

Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

4 Samsun'da uyuşturucu operasyonu, 9 şüpheli gözaltında

Samsun'daki kazanın ardından dram çıktı!

5 Samsun'daki kazanın ardından dram çıktı!

Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

6 Samsunspor'da Ercan'ın yanına Erkam

O Mehmetçik Samsunlu çıktı

7 O Mehmetçik Samsunlu çıktı

Ahmet Burak müjdesi

8 Ahmet Burak müjdesi

Anavatan, Samsun'da halkla buluşuyor

9 Anavatan, Samsun'da halkla buluşuyor

Samsun'da pompalı saldırgan hakkında flaş gelişme!

10 Samsun'da pompalı saldırgan hakkında flaş gelişme!


SIRADAKİ HABER