Adıyaman haber: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Aktaş, Besni'de

Adıyaman haber: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Adıyaman'da gerçekleşen Ak Parti İl danışma Toplantısının ardından partisinin Besni İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Aktaş, Besni'de

Ak Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Adıyaman'da katıldığı AK Parti İl Danışma Meclis Toplantısının ardından partisinin Besni İlçe Teşkilatını da ziyaret etti. Parti binasında gerçekleşen ziyarette TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Adıyaman Milletvekilleri Adnan Boynukara ve İbrahim Halil Fırat, AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez, AK Parti Besni İlçe Başkanı Mustafa Çiğdem, İl Genel Meclis Başkanı İrfan Yılmaz, belde belediye başkanları, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda partililer hazır bulundu. Besni'yi ziyaretinden dolayı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ataş'a teşekkür eden İlçe Başkanı Mustafa Çiğdem, 'AK Parti Besni Teşkilatı, Adıyaman'da en iri ve en diri teşkilattır. Gördüğünüz bu coşku ve kalabalık bunun göstergesidir. Tüm teşkilat mensubu arkadaşlara bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum. Burada bu teşkilat kurulduğu günden beri davaya en fazla değer veren, her şeyini bu davaya adayan birçok arkadaşlarımızla dolu ve bundan sonra da aynı şekilde devam edecek. Bu birlik ve beraberliğin en güzel örneğini o hain FETÖ'cülerin yapmaya çalıştığı darbe gecesi ilk dakikadan itibaren parti binasında yüzlerce nefer birleşti ve İlçe Emniyet Müdürlüğümüzün önüne gittik. o yüzlerce kişi binlere ulaştı ve Kaymakamlık binası önüne gelerek sabaha kadar nöbetimizi hep beraber tuttuk. En son nöbet gününe kadar da nöbet yerinden ayrılmadık. Buradan Demokrasi Şehitlerimize rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı iletiyorum. O geceden bu yana bu birlik ve beraberliği devam ettiren tüm dava arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum' dedi.
Besni'ye önceki yıllarda ziyaret etme sözünün olduğunu söyleyen Ataş, 'Adıyaman'da yaptığımız çalışma meclisi toplantımız için geldik. Gelmişken de Besni'ye önceki yıllarda verdiğim sözü tutmak için burayı ziyaret ettik. Bu kadar kalabalığı beklemiyordum. Herhalde Anadolu'nun bir ilçesinde bile böyle bir kalabalık, her zaman bir araya gelmeyebiliyor. Besni'nin AK Parti'ye olan sevdasını biz biliyoruz. Besni AK Parti'nin kuruluş yılından bugüne kadar her dönem üzerine düşen görevi yerine getirmiş, destek vermiş ve doğrudan yana hareket etmiş bir ilçemizdir. Bundan dolayı sizleri kutluyor ve tebrik ediyorum. Siyasi partiler ülkelerine ve vatandaşlarına hizmet etmek için kurulurlar. AK Parti kurulduğu yıldan bugüne kadar 5 genel seçim, 3 yerel seçim, 2 referandum ve 1 Cumhurbaşkanlığı seçiminde hep çıtayı yükselterek ve oy oranını artırarak siyasetini sürdürdü. 14 yıl boyunca hiç bir siyasi partiye nasip olmayan hizmetlerin altına imza atmış bir partidir. 14 yıllık süre içerisinde Türkiye çok büyük kazanımlar elde etti' ifadelerini kullandı.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da termometreler patlayacak

1 Samsun'da termometreler patlayacak

Samsun'da kanlı düğün!

2 Samsun'da kanlı düğün!

Samsun'da şüpheli ölüm

3 Samsun'da şüpheli ölüm

Test edildi, onaylandı

4 Test edildi, onaylandı

'Neden ben' diye sormak!

5 'Neden ben' diye sormak!..

Eski vekile ihraç talebi

6 Eski vekile ihraç talebi

Samsunlu futbolcunun mutlu günü

7 Samsunlu futbolcunun mutlu günü

Türk Telekom'un taşeron işçileri dertli

8 Türk Telekom'un taşeron işçileri dertli

Samsun'da 10 yıl daha yetecek mezar yeri var

9 Samsun'da 10 yıl daha yetecek mezar yeri var

İŞKUR, vasıfsız elemanın yeri değil

10 İŞKUR, vasıfsız elemanın yeri değil


SIRADAKİ HABER