Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Adıyaman haber: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Aktaş, Besni'de

Adıyaman haber: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Adıyaman'da gerçekleşen Ak Parti İl danışma Toplantısının ardından partisinin Besni İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Aktaş, Besni'de
Adıyaman haber:
Ak Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, Adıyaman'da katıldığı AK Parti İl Danışma Meclis Toplantısının ardından partisinin Besni İlçe Teşkilatını da ziyaret etti. Parti binasında gerçekleşen ziyarette TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Adıyaman Milletvekilleri Adnan Boynukara ve İbrahim Halil Fırat, AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Dimez, AK Parti Besni İlçe Başkanı Mustafa Çiğdem, İl Genel Meclis Başkanı İrfan Yılmaz, belde belediye başkanları, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda partililer hazır bulundu. Besni'yi ziyaretinden dolayı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ataş'a teşekkür eden İlçe Başkanı Mustafa Çiğdem, 'AK Parti Besni Teşkilatı, Adıyaman'da en iri ve en diri teşkilattır. Gördüğünüz bu coşku ve kalabalık bunun göstergesidir. Tüm teşkilat mensubu arkadaşlara bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum. Burada bu teşkilat kurulduğu günden beri davaya en fazla değer veren, her şeyini bu davaya adayan birçok arkadaşlarımızla dolu ve bundan sonra da aynı şekilde devam edecek. Bu birlik ve beraberliğin en güzel örneğini o hain FETÖ'cülerin yapmaya çalıştığı darbe gecesi ilk dakikadan itibaren parti binasında yüzlerce nefer birleşti ve İlçe Emniyet Müdürlüğümüzün önüne gittik. o yüzlerce kişi binlere ulaştı ve Kaymakamlık binası önüne gelerek sabaha kadar nöbetimizi hep beraber tuttuk. En son nöbet gününe kadar da nöbet yerinden ayrılmadık. Buradan Demokrasi Şehitlerimize rahmet diliyor, gazilerimize şükranlarımı iletiyorum. O geceden bu yana bu birlik ve beraberliği devam ettiren tüm dava arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum' dedi.
Besni'ye önceki yıllarda ziyaret etme sözünün olduğunu söyleyen Ataş, 'Adıyaman'da yaptığımız çalışma meclisi toplantımız için geldik. Gelmişken de Besni'ye önceki yıllarda verdiğim sözü tutmak için burayı ziyaret ettik. Bu kadar kalabalığı beklemiyordum. Herhalde Anadolu'nun bir ilçesinde bile böyle bir kalabalık, her zaman bir araya gelmeyebiliyor. Besni'nin AK Parti'ye olan sevdasını biz biliyoruz. Besni AK Parti'nin kuruluş yılından bugüne kadar her dönem üzerine düşen görevi yerine getirmiş, destek vermiş ve doğrudan yana hareket etmiş bir ilçemizdir. Bundan dolayı sizleri kutluyor ve tebrik ediyorum. Siyasi partiler ülkelerine ve vatandaşlarına hizmet etmek için kurulurlar. AK Parti kurulduğu yıldan bugüne kadar 5 genel seçim, 3 yerel seçim, 2 referandum ve 1 Cumhurbaşkanlığı seçiminde hep çıtayı yükselterek ve oy oranını artırarak siyasetini sürdürdü. 14 yıl boyunca hiç bir siyasi partiye nasip olmayan hizmetlerin altına imza atmış bir partidir. 14 yıllık süre içerisinde Türkiye çok büyük kazanımlar elde etti' ifadelerini kullandı.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Çağrı ve John imzalıyor

1 Samsunspor: Çağrı ve John imzalıyor

Samsun Haber Kendisini parçalamak isteyen köpeğini boğarak ölümden kurtuldu

2 Samsun Haber: Kendisini parçalamak isteyen köpeğini boğarak ölümden kurtuldu

Samsunspor Samsunsporda listeye son rötuşlar

3 Samsunspor: Samsunspor'da listeye son rötuşlar

Samsunspor Murat Gürbüzerol Taraftarı unutamam

4 Samsunspor: Murat Gürbüzerol: 'Taraftarı unutamam'

Taşeron Sendikalar taşerona hayır diyor

5 Taşeron: Sendikalar taşerona 'hayır' diyor!

Samsunspor Samsun istedi Adana aldı

6 Samsunspor: Samsun istedi Adana aldı

Vali Şahin, Bylockçu mu

7 Vali Şahin, Bylockçu mu?..

Samsun Haber Samsundaki olaylı yıkım o vatandaşlara umut oldu

8 Samsun Haber: Samsun'daki olaylı yıkım o vatandaşlara umut oldu!

Samsunspor Samsunsporun Chibuikenin transferi yarına kaldı

9 Samsunspor: Samsunspor'un Chibuike'nin transferi yarına kaldı

Samsun Haber Samsuna şehit ateşi düştü

10 Samsun Haber: Samsun'a şehit ateşi düştü!


SIRADAKİ HABER