HaberlerSamsunspor'da sevinç krizi

Samsunspor'da sevinç krizi

Şanlıurfaspor'un maçta 1-0 öne geçmesinin ardından karşılaşmayı izleyen taraftarlar, yönetim ve futbolculara büyük tepki gösterdi.

Samsunspor'da sevinç krizi

Şanlıurfaspor'un maçta 1-0 öne geçmesinin ardından karşılaşmayı izleyen taraftarlar, yönetim ve futbolculara büyük tepki gösterdi.

Taraftarın bu tepkisine maçın ardından ise futbolcular tribüne gitmeyerek karşılık verdi. Taraftarlar uzun süre takımı beklerken, tribünü boşaltmadı. Bunun üzerine maçın bitiminden 20 dakika sonra takım sahaya çıkarak, taraftarı selamladı

Samsunspor- Şanlıurfaspor maçının ardından sevinç krizi yaşandı. Şanlıurfaspor'un 1-0 öne geçmesinin ardından tribündeki taraftarlar yönetim ve futbolculara büyük tepki gösterdi. Hatta Mustafa Sevgi, müsabaka 1-1'ken oyundan alındığı sırada taraftarlarla tartıştı. Son dakikada gelen galibiyet golünün ardından ise kriz patlak verdi. Futbolcular sahadan adeta kaçarcasına, soyunma odasının yolunu tuttu. Bu sırada Fatih Kılıçkaya'nın ağlaması dikkatlerden kaçmadı. Teknik Direktör Osman Özköylü ve Sportif Direktör Coşkun Zeren, takımı sahaya çağırsa da, oyuncular taraftarın karşısına çıkmadı. Taraftarlarda maçın bitmesine rağmen stadı boşaltmayınca, 20 dakika sonra takım sahaya geri dönerek, taraftarı selamladı.

20 DAKİKA SONRA GERİ DÖNDÜLER
Maçın ardından takımdaki bir çok isim soyunma odasına giderken, sadece Ousmane, Zola, Halil İbrahim, Berkay ve Burhan taraftarı selamladı. 20 dakika sonra ise tüm takım sahaya geri dönüp taraftarın karşısına çıktı.

Sportif Direktör Coşkun Zeren, "Taraftarlar Murat'ın formayı yere attığını düşündüler. Kesinlikle öyle bir şey olmadı. Murat'a da sorduk, 'O forma benim için kutsaldır' dedi. Taraftarlarımız bu tarz söylemlere inanmasınlar" dedi.

SIRADAKİ HABER
}