Haberlerİstanbul HaberleriGaziosmanpaşa'ya Uluslararası 'Halkla İlişkiler' Ödülü

Gaziosmanpaşa'ya Uluslararası 'Halkla İlişkiler' Ödülü - İstanbul Haberleri

Gaziosmanpaşa Belediyesi, Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği (IPRA) tarafından düzenlenen 'Altın Küre Ödülleri'nde (GWA) kamu sektörü dalında Altın Küre ödülüne layık görüldü.

Gaziosmanpaşa'ya Uluslararası 'Halkla İlişkiler' Ödülü

Londra merkezli IPRA tarafından 1990 yılından bu yana düzenlenen Altın Küre Ödülleri'nin ödül töreni bu yıl Katar'ın başkenti Doha'da gerçekleştirildi. Belediye tarafından yürütülen 'HOPEGOP-Gaziosmanpaşa Umut' projesi, uluslararası alanda önemli ödül aldı. Halkla ilişkiler alanında dünya çapında akredite olan IPRA (International Public Relations Association) tarafından, Türkiye'den ödüle layık görülen resmi kurumlardan biri de Gaziosmanpaşa Belediyesi oldu. Ödülü Gaziosmanpaşa Belediyesi adına Belediye Başkan Yardımcısı Zekeriya Eroğlu aldı.
Kamu alanında en iyi halkla ilişkiler ödülü
Kamu alanında alınan eni iyi halklar ilişkiler ödülüne layık görülen 'HOPEGOP-Gaziosmanpaşa Umut' projesiyle, vatandaşın talebine göre kişiye özel hizmet geliştiren Gaziosmanpaşa Belediyesi, yapmış olduğu ev ziyaretlerindeki verilere göre vatandaşın ihtiyacı olan hizmeti üretiyor. Proje kapsamında sosyal yardımlar, engelli ve yaşlı hastaların ücretsiz olarak hastanelere taşınması, ücretsiz ambulans hizmeti, yenidoğan bebeklere hoş geldin ziyaretleri ve hediye takdimi, 40 yıllık çiftlere tekrar evlilik heyecanının hissettirilmesi, 'Mutlu Anneler ve Huzurlu Anneler' hamilelik eğitimleri, yaşlı ve yalnız yaşayanlara yönelik ücretsiz berber hizmeti, kimsesizlere evde temizlik hizmeti, ilçede nüfusu en yoğun olan yöre insanlarıyla memleketlerinde iftar programları düzenlemesi gibi çalışmalar yürütüldü.

Gaziosmanpaşa’ya Uluslararası ‘Halkla İlişkiler’ Ödülü

SIRADAKİ HABER
}