HaberlerEskişehir HaberleriEskişehir'de uyuşturucu madde ve silahlar ele geçirildi

Eskişehir'de uyuşturucu madde ve silahlar ele geçirildi - Eskişehir Haberleri

Eskişehir'de Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalarda, uyuşturucu madde ve tehlike arz eden birçok silah ele geçirildi.

Eskişehir'de uyuşturucu madde ve silahlar ele geçirildi

Eskişehir'de Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü ekipleri, son 1 haftalık çalışmalarını paylaştı. Çalışmalar kapsamında 'Kullanmak için Uyuşturucu Madde Bulundurmak' suçu şüphelisi 12 kişi yakalanırken, şahıslardan 79 gram bonzai, 1 gram esrar ve 25 adet extacy hap elde eden ekipler, müdahale ettikleri olaylarda ise 2 adet ruhsatsız tabanca, 3 adet av tüfeği, 2 adet bıçak, 2 adet kurusıkı, 33 adet fişek, 2 adet sahte banknot ve iş yerinden hırsızlık şüphelisi 1 şahıs yakalayarak, toplamda çeşitli suçlardan 12 şahsa adli işlem yaptı.
Bunların yanında son bir hafta içerisinde 2 bin 811 şahıs ve 661 araç hakkında Genel Bilgi Tarama (GBT) sorgusu yapan ekipler, çeşitli suçlardan 18 aranan şahıs, 1 çalıntı motosiklet, 1 çalıntı bisiklet, 6 bakaya ve yoklama kaçağı şahsı yakaladı. Ayrıca 18 araca ve sürücüsüne işlem uygulayan ekipler, 14 adet hacizli/yakalamalı araca da işlem yaparak, çeşitli suçlardan toplam 81 şahsa adli işlem yaptı.

Eskişehir’de uyuşturucu madde ve silahlar ele geçirildi

SIRADAKİ HABER
}