HaberlerMuğla HaberleriŞehit Altuğ Pek unutulmadı

Şehit Altuğ Pek unutulmadı - Muğla Haberleri

Bir yıl önce Diyarbakır'ın Silvan İlçesi'nde PKK'lı teröristlere yönelik sürdürülen operasyonda şehit düşen Jandarma Teğmen Altuğ Pek'in şehit oluşunun birinci yılında Muğla İl Jandarma Komutanlığı ve Muğla Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından lokma dağıtılıp mevlit okundu.

Şehit Altuğ Pek unutulmadı

Kurşunlu Camii meydanında Şehit Altuğ Pek'in hatırasını yaşatmak için gerçekleştirilen anma etkinliğinde şehidin annesi Fatma Pek ve Muğla İl Jandarma Komutanı Yavuz Özfidan vatandaşlara lokma dağıttı.
Öte yandan Muğlaspor 48 Taraftar Derneği üyeleri de Muğlalı şehit Altuğ Pek'in Şehitler Mezarlığına giderek dua etti. 48 Gençlik Taraftar Derneği üyeleri bu vatanın bölünmez bütünlüğüna canları pahasına mücadele eden tüm şehitler için de dua ettiler.
Anne Fatma Pek, 11 Kasım 2015 tarihinde Diyarbakır'ın Silvan İlçesi'nde PKK'lıları etkisiz hale getirmek için düzenlenen operasyonda çıkan çatışmada önce oğlu Teğmen Altuğ Pek'i, 49 gün sonra ise Bayır Kavşağı'nda yaşanan trafik kazasında kocası Mehmet Pek'i kaybetmişti.

Şehit Altuğ Pek unutulmadı

SIRADAKİ HABER
}