HaberlerSamsun'da misafir tribün yapılmalı

Samsun'da misafir tribün yapılmalı

Haberaks TV'de yayınlanan Spor Masası programına telefonla bağlanan Ladik Belediyespor Başkanı Ali Sukas, Çarşambaspor maçındaki olayların üzücü olduğunu belirterek, 'İlçemizde bu tarz olaylar yaşanmaması için misafir takım tribününü ayırmalıyız' dedi

Samsun'da misafir tribün yapılmalı

YİNE BÜYÜK SES GETİRDİ

Samsun amatörünün sesi Spor Masası programı, önceki akşam yine izleyenleri ekrana kilitledi. Haberaks TV'de her perşembe günü yayınlanan programın bir numaralı konusu ise Bölgesel Amatör Lig 4. Grup'taki Ladik- Çarşamba Samsun derbisinde yaşanan olaylardı. Her iki kulübün başkanı da programa telefonla bağlanarak, yaşananları aktardı. Ladik Belediyespor Başkanı Ali Sukas, "Bizim misafirperverliğimizi herkes bilir. Protokol tribününü bile tamamen Çarşambasporlu dostlarımıza ayırdık. Maç da oldukça güzel başladı" diye konuştu.

BİR KAÇ KENDİNİ BİLMEZ
Sukas, "Ancak son dakikada gördüğümüz kırmızı kart ve verilmeyen penaltının ardından bir kaç kendini bilmez ortalığı karıştırdı. İlçemize çok modern bir tesis yaptık. Tek eksiğimiz ise misafir takım tribününün, Ladik Belediyespor taraftar tribünüyle yan yana olması. Zaman zaman bundan dolayı güvenlik anlamında sorun olabiliyor. Misafir takım tribününü başka bir yere taşıdığımızda bu tarz olaylar olmayacaktır. Bu konuda Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı ve ilçemizin önde gelenleriyle görüşüyoruz" dedi.

LADİK'E MAL EDEMEYİZ
Çarşambaspor Başkanı Dr. Turan Bilgin ise, "Öncelikle tüm Ladik halkına selamlarımı gönderiyorum. Hiçkimsenin istemeyeceği görüntüler yaşandı. Bunları Ladik'e de mal edemeyiz. Bir kaç kendini bilmezin çıkardığı olaylardı. Ladik Belediyespor'a da geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum. Gerek Başkan Ali Sukas, gerekse mülki amirlerinin olayları yatıştırmak için yoğun bir çaba gösterdiğini de belirtmek isterim. Yaşananlar üzücüydü ama iki kulübün dostluğuna gölge düşürmeyeceğine eminim" şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}