HaberlerMHP Samsun İl Başkanı Tekin: Bahçeli'nin olduğu yerde...

MHP Samsun İl Başkanı Tekin: Bahçeli'nin olduğu yerde...

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, 'Devlet Bahçeli'nin olduğu yerde millete ihanet olmaz. Türk milletinin çıkarlarının aksine bir karara imza atılmaz' dedi

MHP Samsun İl Başkanı Tekin: Bahçeli'nin olduğu yerde...

MHP Genel Merkez'inde yapılan il başkanları toplantısına katılan Samsun İl Başkanı Taner Tekin, toplantı sonrasında bir açıklama yaptı. Tekin; "Başbakan yeni bir algı operasyonu başlatarak 'MHP ile birlikte başkanlığı getireceğiz' diyerek aslı ve hakkı olmayan bir açıklama yapmıştır. MHP adına karar almaya kalkmıştır" dedi.

MHP İl Başkanı Tekin, konuyla ilgili şunları söyledi: "Sözüm ona MHP'li olduğunu ifade eden kronik Devlet Bahçeli düşmanları da henüz genel başkanımızın vermiş olduğu böyle bir karar yokken Başbakan'ın bilinçli bir şekilde başlattığı algı operasyonuna kapılarak haksız bir eleştiri yağmuruna başlamışlardır. MHP li olduğunu ifade eden bu arkadaşlar MHP Genel Başkanı hariç herkesi dinliyor ve inanıyorlar, bir tek mensubu olduklarını söyledikleri partinin liderini dinleyip anlamaya çalışmıyorlar. Ben de diyorum ki; herkesin içi rahat olsun, Devlet Bahçeli'nin olduğu yerde millete ihanet olmaz. Türk milletinin çıkarlarının aksine bir karara imza atılmaz."

SIRADAKİ HABER
}