Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Manisa haber: Şehit ailelerine 'Şehadet belgesi' verildi

Manisa haber: Manisa'nın Salihli ilçesinde yaşayan iki şehit ailesine Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Özcan Kaplan ve Manisa 1. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Albay Şefik Güvenç'in de katılımlarıyla 'Şehadet belgesi' verildi.

Şehit ailelerine 'Şehadet belgesi' verildi
Manisa haber:
Şırnak-Cizre karayolunda PKK'lı teröristlerce düzenlenen mayınlı saldırıda yaralandıktan 10 gün sonra tedavi gördüğü Ankara GATA'da şehit olan Uzman Çavuş Süleyman Gür'ün, Manisa'nın Salihli ilçesi Kurtuluş Mahallesinde yaşayan ailesine 'Şehadet belgesi' verildi.
Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Özcan Kaplan, Manisa 1. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Albay Şefik Güvenç, Salihli Askerlik Şubesi ve Garnizon Komutanı Personel Binbaşı Kamil Karameşe ve İlçe Jandarma Komutan Vekili Teğmen Ebubekir Turan, belediye meclis üyesi Yunus Candan ile askeri erkan şehit Uzman Çavuş Süleyman Gür'ün ailesini ziyaret etti. Ziyarette, Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Özcan Kaplan ve Manisa 1. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Albay Şefik Güvenç tarafından şehidin babası Fahri Gür, annesi Fikriye Gür, eşi Merve Gür ve kardeşleri Sedat Gür ile Serap Gür'e, şehadet belgesi verildi.
Şehit Uzman Çavuş Süleyman Gür'ün ailesine şehadet belgesini veren Manisa İl Jandarma Komutanı Albay Kaplan ve Manisa 1. Piyade Eğitim Tugay Komutanı Albay Güvenç, şehit ailesine her zaman yanlarında olacaklarını söylerken şehit yakınlarının oldukça bitkin oldukları görüldü.
Öte yandan Bingöl'de terör örgütü PKK mensuplarına yönelik gerçekleştirilen operasyonda şehit olan ve memleketi Afyonkarahisar'da defnedilen Piyade Uzman Çavuş Kerim Üye'nin, Salihli'de yaşayan eşi Seher Üye'ye de şehadet belgesi verildiği öğrenildi.

Şehit ailelerine ’Şehadet belgesi’ verildiEN ÇOK OKUNANLAR

Böyle penaltı olmaz

1 Böyle penaltı olmaz

Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu İstanbulda

2 Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu İstanbul'da

İdarecilere saldırmak şark kurnazlığı

3 İdarecilere saldırmak şark kurnazlığı

Canikten transfer bombaları

4 Canik'ten transfer bombaları

Gidişat iyi değil

5 Gidişat iyi değil!..

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren Özkalfa skandallara imza attı

6 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: 'Özkalfa skandallara imza attı'

Samsunda kayıp kızını bastırdığı el ilanları ile arıyor

7 Samsun'da kayıp kızını bastırdığı el ilanları ile arıyor

Samsunda Karadeniz 3 Kitap Fuarı yarın açılıyor

8 Samsun'da Karadeniz 3. Kitap Fuarı yarın açılıyor

 Samsunda 7 bin 600 infaz dosyası mevcut

9 'Samsun'da 7 bin 600 infaz dosyası mevcut'

Balık, kırmızı eti de vurdu

10 Balık, kırmızı eti de vurdu


SIRADAKİ HABER