Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Manisa haber: AK Partili Baybatur ve Başkan Çelikten sosyal tesislere inceleme

Manisa haber: AK Parti Manisa Milletvekili Murat Baybatur ve Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Veziroğlu Mahallesinde inşaatı devam eden Veziroğlu Sosyal Tesislerinde incelemelerde bulundu.

AK Partili Baybatur ve Başkan Çelikten sosyal tesislere inceleme
Manisa haber:
AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ile birlikte, inşaat çalışmaları süren Şehzadeler Belediyesi Veziroğlu Sosyal Tesislerinde incelemelerde bulundu. Sosyal tesis inşaatında kaba inşaatın tamamlanma noktasına geldiğini ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik 'Veziroğlu Sosyal Tesisleri inşaatımız tüm hızıyla devam ediyor. Projemizi planladığımız süre içerisinde tamamlayıp, en kısa sürede bu güzide eseri halkımızın hizmetine sunmuş olacağız. Önümüzdeki bahar sezonundan itibaren Manisa'mızın en güzel sosyal tesislerinden biri olan Veziroğlu Sosyal Tesisleri halkımıza hizmet vermeye başlayacak. Daha önce temel atmasında birlikte bulunduğumuz değerli Milletvekilimiz Murat Baybatur ile birlikte bugün inşaatında incelemeler yaptık. Veziroğlu Sosyal Tesislerimizin kaba inşaatları bitme aşamasına gelmiş durumda. Çevre duvarı yapımı da büyük ölçüde tamamlandı. Rabbim nasip ederse, bir aksilik olmazsa tesisimizi Nisan ayı içerisinde tüm çalışmalarımızı tamamlamayı hedefliyoruz. Bu güzel tesisimiz Manisa'mıza ve halkımıza hayırlı olsun' dedi.
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik' in yoğun bir tempo ile çalışmalar yaptığını ifade eden AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur 'Veziroğlu Sosyal Tesislerinin zamanında yapılabilmesi için ekipler hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Bugün yaptığımız incelemelerde de gördük, kaba inşaat çalışmaları tamamlanmak üzere. Böylesine güzel bir projenin Manisa'ya kazandırılmasına katkı sağladığı için değerli başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Şehzadeler Belediye Başkanımız gerçekten de çok yoğun bir şekilde çalışıyor. Elindeki tüm imkânları Şehzadeler halkı için adeta seferber etmiş durumda. Bu tesiste Şehzadeler ilçemizin büyük bir eksikliğini kapatacak bir proje. Sosyal tesis, toplantı salonu ve düğün salonları açısından önemli bir proje. Bu güzel proje Manisa halkımıza hayırlı olsun. İnşallah en kısa sürede açılışını birlikte yaparız' diye konuştu.

AK Partili Baybatur ve Başkan Çelikten sosyal tesislere incelemeEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspora destek çığ gibi büyüyor

1 Samsunspor'a destek çığ gibi büyüyor

Teselli haftası

2 Teselli haftası

Samsunda akaryakıt istasyonunda kadın pompacı

3 Samsun'da akaryakıt istasyonunda kadın pompacı

Bu nasıl adalet

4 Bu nasıl adalet

 Silahla saldırı zanlısı kardeşler gözaltında

5 Silahla saldırı zanlısı kardeşler gözaltında!

Samsunspor kural hatası gerekçesiyle TFFye başvurdu

6 Samsunspor 'kural hatası' gerekçesiyle TFF'ye başvurdu!

Tehditle para isteme ve silahlı çatışmaya 5 gözaltı

7 Tehditle para isteme ve silahlı çatışmaya 5 gözaltı!

Mevzu bol

8 Mevzu bol...

Samsunda aranan şahıslara operasyon 42 gözaltı

9 Samsun'da aranan şahıslara operasyon: 42 gözaltı!

İlkadım geleceğine sahip çıktı

10 İlkadım geleceğine sahip çıktı


SIRADAKİ HABER