HaberlerIsparta HaberleriAlanyaspor Başkanı Çavuşoğlu'ndan Davrazspor'a ziyaret

Alanyaspor Başkanı Çavuşoğlu'ndan Davrazspor'a ziyaret - Isparta Haberleri

Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu da Isparta'da bir takım ziyaretlerde bulundu. İlk olarak Vali Şehmus Günaydın'ı makamında ziyaret eden Başkan Çavuşoğlu, Isparta Davrazspor'u antrenman yaptığı İl Özel İdaresi Yerleşkesindeki sahada ziyaret etti. Saha girişinde Isparta Davrazspor Başkan Yardımcısı Oğuz Başaran ve Asbaşkan ve Futbo

Alanyaspor Başkanı Çavuşoğlu'ndan Davrazspor'a ziyaret

' Bu kadar taraftar süper lig takımında yok '
Isparta Davrazspor'un maçlarını 7 - 8 bin taraftarın izlemesinden mutlu olduklarını belirten Çavuşoğlu ' Çünkü, bu kadar taraftar ve izleyici Süper Ligin bir çok takımında bile yok. Örneğin bizim maçlarımıza bu kadar seyirci gelmiyor. Tabii bu konuda Alanya'da etkinlik sayısının çok olması ve insanların vakit geçirecek aktiviteyi bol miktarda bulmalarının da etkisi var' diye konuştu.
Davrazsporlu oyunculara Alanya muzu
Isparta Davrazspor Teknik Direktörü Hasan Basri Kara ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 'Hasan Abiye çok teşekkür ediyoruz. Gökhan'la birlikte beraber Alanyaspor'da oynamıştık. İnşallah bizimde hedeflerimiz var. Bizde Süper Ligde olmayı hayal ediyoruz. Kendilerine başarılar diliyorum' dedi. Ziyaretin sonunda ise; Aytemiz Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Muz'u ile ünlü olan Alanya'dan getirdiği muzları Isparta Davrazsporlu Teknik Heyet ve Futbolcularına ikram etti. Ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Alanyaspor Başkanı Çavuşoğlu’ndan Davrazspor’a ziyaret

SIRADAKİ HABER
}