Samsun haber gazetesi

Malatya haber: Darende'de Ak Parti teşkilat toplantısı yapıldı

Malatya haber: Darende'de Ak Parti Mahalle Başkanları toplantısında gündemi değerlendiren Ak Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, 'Biz halkımızı aldatmadık her zaman onların yanında olduk' dedi

Darende'de Ak Parti teşkilat toplantısı yapıldı
Malatya haber:
Öğretmen Evinde yapılan Darende'de Ak Parti Mahalle Başkanları toplantısına Ak Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, başkan yardımcısı Nadir Çalık, teşkilat başkanı Şevket Güneş, Darende Belediye Başkan Vekili Murat Doğan, Ak Parti Darende İlçe Başkanı Süleyman Şimşek, Belediye Meclis üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Yiğit, Kadın Kolları Başkanı Neşe Boyraz ve mahalle temsilcileri katıldı.
AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı toplantıda yaptığı konuşmada, 'Biz Ak Parti olarak büyük ve geniş bir aileyiz Allah'a şükür iki bine yakın teşkilat mensubumuz var bu iki bin teşkilat mensubumuzdan 716 tanesi mahalle temsilcisi bizim için temel taşlarımız mahalle başkanlarımızdır mahalle başkanlarımızın başarısıyla yapılan 11 seçimde en aktif rol alan kişiler başarıya ulaşmamızda en önemli kişiler mahalle başkanlarımızdır ' dedi.
Mahalle başkanlarına partilere verdikleri desteklerden dolayı teşekkür eden İl başkanı Hakan Kahtalı 'iki gün önce Ankara'daydık Salı günü sadece İl başkanlarının katıldığı teşkilat toplantısı yapıldı. Çarşamba günü de Başbakanımızın katıldığı genişletilmiş İl Başkanları toplantısını yaptık. Orada Başbakanımızın da ifade ettiği gibi bizim başarımızın en önemli dayanağı teşkilatlarımızdır'' dedi
Her zaman halkın yanında olduğunu belirten Ak Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, 'Biz hangi mezhepten hangi inançtan olursa olsun, hangi dinden, hangi ırktan olursa olsun bu toprakları vatan bilen namus bilen kardeşlerimizle kardeşlik hukukunuz vardır. Komşuluk hukukumuz vardır. Bu memleketi daha ileriye taşımak için hep birlikte hareket ettik ve beraberce kazandık hiçbir şeyi tek başımıza yapmadık bizler işin sadece hamaliye tarafını üstlendik biz kendimizi anlattık. İnandığımızı anlattık. Kimseyi aldatmadık. Aldatmadığımız içinde Allah bizlere 11 seçimde zafer verdi' dedi.
Konuşmalardan sonra mahalle başkanlarına plaket takdim edildiEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor altyapısında rezalet

1 Samsunspor altyapısında rezalet

Samsunda düğün kana bulandı

2 Samsun'da düğün kana bulandı

Dolara millet darbesi

3 Dolara millet darbesi

Samsunda eve kurşun yağmuru

4 Samsun'da eve kurşun yağmuru!

DİSK Samsun Şube Başkanı Çetinkaya Asgari ücret 2 bin TL olmalı

5 DİSK Samsun Şube Başkanı Çetinkaya: Asgari ücret 2 bin TL olmalı

Samsunda alacak-verecek kavgası kanlı bitti 2 yaralı

6 Samsun'da alacak-verecek kavgası kanlı bitti: 2 yaralı

Samsunda mahallenin gençlerinden uyuşturucu protestosu

7 Samsun'da mahallenin gençlerinden uyuşturucu protestosu

Samsuna yatırım yağmuru

8 Samsun'a yatırım yağmuru

Samsunda feci kaza Şarampole yuvarlandılar

9 Samsun'da feci kaza! Şarampole yuvarlandılar

Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü İkinci yarının hakimi bizdik

10 Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü: İkinci yarının hakimi bizdik


SIRADAKİ HABER