Trabzon haber: Başkan Genç, 'Lafımız havada kalmadı'

Trabzon haber: Mahalle ziyareti programlarını aksatmadan sürdüren Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, 2 Nolu Bostancı Mahallesi'ni ziyaret ederek mahallelilerle bir araya geldi.

Başkan Genç, 'Lafımız havada kalmadı'

Bostancı Mahallesi'nde DSİ tarafından yapılan köprüde incelemelerde bulunan Başkan Genç, köprünün yapılması için birçok kez DSİ Genel Müdür Vekili Murat Acu ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüşmeler yaptığını söyledi.
Köprünün seçim vaatleri arasında yer aldığını belirten Başkan Genç, 'Verdiğimiz sözleri tutuyor olmak ve bunları gerçekleşmesini takip etmek bizim için mutluluk verici. Çünkü laf havada kalsın siyasetini bertaraf eden bir siyasi anlayışın mensuplarıyız. Laf havada kalmayacak. Laf bizzat yerinde icra edilerek gerçekleşecek' dedi.
'Lafımız havada kalmadı'
Başkan Genç, '2014 yerel seçimlerinde taahhüt ettiğimiz, söz verdiğimiz köprümüze adım atılması, başlanması bizim için mutluluk verici. 2 Nolu Bostancı Mahallemiz çok çok önemli bir mahallemiz. Ulaşım sorununu çok ciddi yaşayan bir mahallemizdi. Bu projeyle beraber inşallah bu sıkıntımızı gidermiş olacağız. 2 Nolu Bostancı Mahallemizi seçim öncesi ve sonrası ziyaret geldiğimizde gündemde olan en temel konumuz buydu. Parkımız sorundu. Köprü ve park konusunda adım atıldı. Park konusunda da Büyükşehir Belediyemize teşekkür etmek istiyorum. Geriye okul kalıyor. O konuda da Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'nun ciddi bir desteğini alarak bu takibatı sürdüreceğiz. Mekan olarak konuştuğumuz alanlar var ama iş bu zemine oturmadı. İnşallah bu projemiz de hayata geçerek mahallemizi eğitimi, altyapısıyla daha yaşanabilir bir mahalle konumuna getireceğiz. Ben bu konuda bu işleri takip eden muhtarımıza, DSİ Müdürlüğümüze, Büyükşehir belediyemize, Bakanımız Süleyman Soylu'ya çok teşekkür etmek istiyoruz. Mahallemize hayırlı olmasını diliyorum'diye konuştu.

Başkan Genç, “Lafımız havada kalmadı”EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor taraftarından YEPAŞ'a çağrı: O parayı bağışla

1 Samsunspor taraftarından YEPAŞ'a çağrı: O parayı bağışla

Mehmet Aydın neden adaylıktan vazgeçti?

2 Mehmet Aydın neden adaylıktan vazgeçti?

Samsunspor'da kongre günü

3 Samsunspor'da kongre günü

Vali Kaymak'tan acı itiraf: 'Amacımıza ulaşamadık'

4 Vali Kaymak'tan acı itiraf: 'Amacımıza ulaşamadık'

Samsun'da FETÖ/PDY operasyonu: 18 gözaltı

5 Samsun'da FETÖ/PDY operasyonu: 18 gözaltı

Samsunspor'da duygu dolu anma

6 Samsunspor'da duygu dolu anma

Karaduman'dan Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'a mesaj

7 Karaduman'dan Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'a mesaj

Atakum'dan Samsunspor'a destek geldi

8 Atakum'dan Samsunspor'a destek geldi

Samsun'da gazeteciye çirkin saldırı

9 Samsun'da gazeteciye çirkin saldırı

Şartlar eşit

10 Şartlar eşit


SIRADAKİ HABER