HaberlerAdana HaberleriBaş: 'Bahçeli, Türkiye Cumhuriyeti'nin önünü açmaya çalışıyor'

Baş: 'Bahçeli, Türkiye Cumhuriyeti'nin önünü açmaya çalışıyor' - Adana Haberleri

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Baş, Genel Başkan Devlet Bahçeli'ye, içinde narenciye ürünleri ve pamuk bulunan bir sepet sunarak; Çukurovalı üreticilerin sorunlarına dikkat çekti.

Baş: 'Bahçeli, Türkiye Cumhuriyeti'nin önünü açmaya çalışıyor'

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş; ilçe başkanları, il ve ilçe kadın kolları başkan ve yöneticileriyle birlikte Ankara'da Genel Başkan Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti. MHP Adana heyeti, önce Meclis'teki MHP Grup Toplantısına katılarak burada Bahçeli'yi dinledi. Bahçeli'nin konuşmasının ardından Yusuf Baş, İl Kadın Kolları Başkanı Dudu Yaşar ile birlikte Genel Başkan Devlet Bahçeli'ye, içinde portakal, mandalina, turunç, limon ve pamuk bulunan bir sepet ile el işi, göz nuru maşrapa hediye etti. Baş, 'Sayın Genel Başkanım; başta Adana olmak üzere Çukurova bölgemizde üreticilerimizin sorunlarına bu vesileyle dikkat çekmek istedik' ifadesini kullandı. Bahçeli de; bu duyarlı davranışından ötürü Baş'ı tebrik etti.
Genel Başkan Devlet Bahçeli, İl Başkanı Yusuf Baş başkanlığındaki Adana heyetini MHP Genel Merkez binasında da kabul etti. Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Prof. Dr. Mevlüt Karakaya, MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı'nın da hazır bulunduğu ziyarette Bahçeli, Adana'nın verimli toprakları, sanayisi, tarımı; kültür ve sanata yaptığı katkılarla, güler yüzlü, sıcak kanlı insanlarıyla çok önemli bir kent olduğunu söyledi. Bahçeli, 'Biz Adana'yı ve hemşehrilerimizi seviyoruz. Adanalı hemşehrilerim de bizi sevmeye ve bize güvenmeye devam etsinler. Hepsine ayrı ayrı selam ediyorum' dedi.
Ziyaretin ardından açıklamada bulunan MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, 'Ülke ve millet olarak içeride ve dışarıda ciddi sorunlarla meşgul ediliyoruz. Bu zorlu süreçte Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, kullandığı inisiyatifle tıkanan, patikaya dönen yolları otobana dönüştürme çabasıyla Türkiye Cumhuriyeti'nin önünü açmaya çalışıyor. Sağduyu sahibi herkes bunu görüyor. Kimi çevreler ise meseleye Brüksel'den, Kandil'den bakma gayreti içinde liderimize ve partimize saldırıyor. Bizler de Adana teşkilatları olarak Genel Başkanımızın yanında olmak, sevgimizi ve saygımızı iletmek istedik. Diğer taraftan değerli milletvekillerimiz çiftçilerimizin sıkıntılarını sürekli olarak Mecliste dile getirmekteler. Bu vesileyle ayrıca bizler de üreticilerimizin sıkıntılarını paylaşma, yaşadıkları sorunlara dikkat çekmek istedik. Sayın Genel Başkanımız bundan çok hoşnut olurken, Çukurovalı üreticilerin sorunlarını yakından takip ettiğini bildirdi' diye konuştu.

Baş: “Bahçeli, Türkiye Cumhuriyeti’nin önünü açmaya çalışıyor”EN ÇOK OKUNANLAR

Aday listeleri bugün açıklanıyor

1 Aday listeleri bugün açıklanıyor

MS hastalığı yollarını birleştirdi

2 MS hastalığı yollarını birleştirdi

Her şey olabilir!..

3 Her şey olabilir!..

Samsun'da çay ocakları oruç tutanlar için açılıyor

4 Samsun'da çay ocakları oruç tutanlar için açılıyor

Samsunspor'da Ayite tamam gibi

5 Samsunspor'da Ayite tamam gibi

21 Mayıs Pazartesi Samsun hava durumu

6 21 Mayıs Pazartesi Samsun hava durumu

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Özlemle bakıyoruz'

7 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Özlemle bakıyoruz'

Anne ve babasını bıçaklayark öldürdü

8 Anne ve babasını bıçaklayark öldürdü

Muharrem İnce'den Bartın ve Zonguldak mitingi açıklaması

9 Muharrem İnce'den Bartın ve Zonguldak mitingi açıklaması

Ev sahibi sahura kalktığı sırada evine giren hırsız tarafından bıçaklandı

10 Ev sahibi sahura kalktığı sırada evine giren hırsız tarafından bıçaklandı


SIRADAKİ HABER
}