Bilecik haber: Başkan Bakıcı AK Parti Kasım ayı istişare toplantısında projelerini anlattı

Bilecik haber: Yeni Mahalle Konağı'nda düzenlenen AK Parti Kasım ayı ilçe dayanışma toplantısına Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Çetin, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülcan Bayraktar ve parti teşkilatı katıldı.

Başkan Bakıcı AK Parti Kasım ayı istişare toplantısında projelerini anlattı

Toplantıda ilk olarak söz alan AK Parti İlçe Başkanı Mesut Çetin, merkezden gelen talep doğrultusunda bu toplantıları gerçekleştirdiklerini belirtti. Çetin 'Bozüyük için partimiz adına elimizden geleni yapıyoruz. Toplantıların asıl amacı halkımıza daha iyi hizmet verebilmek için teşkilatımız ile daha koordinasyonlu bir şekilde çalışabilmemizi sağlamaktır. AK Parti Hükümeti ve AK Parti Belediyeleri arasında yapılan çalışmalarının en güzel örneklerini ilçemizde görüyor ve bununla gurur duyuyoruz. Ben bunun için aramızda bulunan Belediye Başkanımız Fatih Bakıcı'ya çok teşekkür ediyorum' dedi ve AK Parti olarak her zaman çok çalışacaklarını ve bu toplantıların amacına ulaşacağını belirtti.
Çetin'in ardından konuşma yapan Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı; hazırladığı sunum ile birlikte Bozüyük'te yapımına başlayacak olan projelerini parti teşkilatı ile paylaştı. Yapılan hizmetlerde ve yapılacak olan projelerde, ilçe başkanından mahalle başkanına her teşkilat üyesine büyük görev düştüğünü belirten Başkan Bakıcı; 'Bozüyük için yaptığımız çalışmalar ara vermeden devam edecek. Burada bizlere düşen projelerimizi ve çalışmalarımızı vatandaşlarımıza doğru ve iyi bir şekilde anlatabilmektir' dedi.
Geçtiğimiz günlerde yapılan Belediye Meclis Toplantısı'nda CHP'li Meclis Üyeleri'nin red oyu verdiği bütçe oylamasına da değinen Başkan Bakıcı, 'Bütçemiz onaylanmış ve ilçemize daha iyi hizmet verebilmek için 2017 yılında kullanılacaktır. Fakat bütçeye red oyu veren CHP'li meclis üyelerimiz bununla birlikte yolda kalmış ve parası olmayan yardıma muhtaç vatandaşlarımızın yol paralarının belediye tarafından ödenmesine bile red oyu vermişlerdir. Sosyal Demokrat çizgide olduğunu söyleyen bir partinin üyeleri bu maddeye bile red oyu verirken karşılaştığımız durumu siz değerlendirin' dedi.
Kapalı pazar, Akpınar Mahalle Konağı, Hayvan Barınağı ve yeni Hastane İnşaatı gibi projeleri teşkilat ile paylaşan Başkan Bakıcı'nın konuşması salonda uzun süre alkış aldı.
Konuşmaların ardından 15 Temmuz Şehitleri anısına Şehit Astsubay Ömer Halis Demir'i anlatan kısa bir film yayınlandı. Salonda bulunanların oldukça duygulandığı gösterimde gözyaşlarını tutamayan teşkilat üyeleri gözden kaçmadı. Toplantı teşkilat üyeleri tarafından sorulan soruların yanıtlanmasının ardından sona erdi.

Başkan Bakıcı AK Parti Kasım ayı istişare toplantısında projelerini anlattıEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da sevindiren gelişme

1 Samsunspor'da sevindiren gelişme

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

2 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren son noktayı koydu

Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

3 Samsunspor ve Gazişehir'in şartları eşit

Türk Eğitim-Sen Samsun Şube Başkanı: Müdür odaları vali odası gibi

4 Türk Eğitim-Sen Samsun Şube Başkanı: Müdür odaları vali odası gibi

Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

5 Aynur Aydın: Aleyna Tilki evime geldiğinde sütyen giyiyorum

Fotoğraf flu...

6 Fotoğraf flu...

Samsunspor'un rakibi moralli

7 Samsunspor'un rakibi moralli

Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

8 Engin İpekoğlu'nun amacı ne?

Samsunspor'a Uğur'lu yardım

9 Samsunspor'a Uğur'lu yardım

Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti

10 Pistten çıkan uçağı çıkaracak vinçler Samsun'dan gitti


SIRADAKİ HABER