HaberlerŞampiyonlar Canik'te

Şampiyonlar Canik'te

Samsun'un gururu milli bayan boksörler, Canik Belediye Başkan Yardımcısı Alican Usta'yı ziyaret etti. Usta, 'Canik Belediyesi olarak her zaman spora ve sporcuya destek veriyoruz' dedi

Şampiyonlar Canik'te

İzmir'de yapılan Genç-Büyük Bayanlar Türkiye Şampiyonası'nda kilolarında şampiyonluk elde ederek Samsun'un gururu olan ve Türkiye'yi Avrupa ve Dünya Şampiyonaları'nda temsil etme hakkı kazanan milli bayan boksörler Ayşenur Yılmaz, Şule Kabadayı, Neriman Istık ve Gamze Başar, Canik Belediye Başkan Yardımcısı Alican Usta'yı ziyaret etti.

Antrenör Yusuf Beykoz'un da bulunduğu ziyarette milli boksörleri yakaladıkları başarıdan dolayı tebrik eden Usta, Canik Belediyesi olarak her zaman spora ve sporcuya destek verdiklerini belirterek, "Bayan boksörlerimizin Türkiye Şampiyonu olması mutluluk verici. Aynı başarıyı sürdüreceklerine ve ülkemizi Avrupa ve dünyada en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum" dedi. 2016 Rio Olimpiyatları'na katılacak olan Neriman Istık, Samsun'u ve ülkesini en iyi şekilde temsil edeceğini söyledi.

SIRADAKİ HABER
}