Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Ordu haber: Altınordu'da mahalle yollarında 'V kanal' çalışması devam ediyor

Ordu haber: Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 72 mahallede yürütülen beton yol çalışmasının bu yıl için tamamlandığını, 2017 yılında da bu çalışmaların devam edeceğini söyledi.

Altınordu'da mahalle yollarında 'V kanal' çalışması devam ediyor
Ordu haber:
Altınordu Belediyesi tarafından 72 mahallede başlatılan ve kısa süre önce bitirilen '94 km'lik beton yol projesi' kapsamında betonlanan mahalle yollarında V kanal çalışması devam ediyor.
Altınordu Belediyesi'nin en büyük projelerinden birisi olan '94 km'lik Beton Yol Projesi' kapsamında 72 mahallenin yol problemi çözüme kavuşturan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yolların zarar görmemesi için V kanal çalışmasını aralıksız sürdürüyor. Fen işleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler Beton yol çalışması tamamlanan mahalle yollarında 23 km'lik V kanal çalışmasını tamamlayarak milletin hizmetine sunuldu.
'Beton yol ve V kanal çalışmamız devam edecek'
30 Mart yerel seçimlerinde millete söz verdiklerini ifade eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 'Milletimizin ayaklarını çamura değdirmeyeceğiz diye söz verdik. Bu sözümüzü aradan geçen 2 yıl içerisinde yerine getirdik, getirmeye devam edeceğiz. Projesini tamamladığımız 94 km'lik beton yol çalışmasını 2016 yılı içerisinde tamamladık. Hedefimiz 2017-2018 yılında mahallelerimizde gereksinim duyulan ve ekiplerimizin incelemesi sonucunda onay verilen yollarımızda beton ve sıcak asfalt çalışmasına devam edeceğiz' dedi.
'30 km'lik sıcak asfalt'ta sona gelindi'
Altınordu ilçesinin yıllardır el değmeyen sokaklarında Ordu Büyükşehir Belediyesi ile çalışma yürüttüklerini aktaran Başkan Engin Tekintaş, ' Şehir merkezinde Büyükşehir Belediyemiz ile yaptığımız sıcak asfalt çalışması devam ediyor. 2016 yılı için hedeflediğimiz 30 km'lik sıcak asfalt çalışmasında sona yaklaştık. Ekiplerimiz, Bucak, Subaşı, Durugöl, Karşıyaka, Şahincili, Şirinevler başta olmak üzere sıcak asfalt çalışması yürütüyor. Hedeflediğimiz 30 km'lik sıcak asfalt çalışmasının 25 km'lik bölümü tamamlandı. Geriye kalan 5 km'lik kısım ise hava şartlarına göre dökümü yapılacak. Hedefimiz 2017-2018 yıllarında 80 km'lik bir sıcak asfalt ve akabinde baskı beton kaldırım çalışmasını milletimizin hizmetine sunmak. Vatandaşlarımızdan tek bizlere bu süreçte yardımcı olmaları ve desteklerini esirgememeleridir' diye konuştu.

Altınordu’da mahalle yollarında “V kanal” çalışması devam ediyorEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Bitsin artık bu çile

1 Samsunspor: Bitsin artık bu çile

Samsunspor Statta son durum

2 Samsunspor: Statta son durum

SamsunsporSamsunspor Teknik Direktörü Özköylü Rehavete kapıldık

3 Samsunspor:Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü: 'Rehavete kapıldık'

Samsunspor 4 eksik var

4 Samsunspor: 4 eksik var

Perşembenin gelişi

5 Perşembenin gelişi...

Kodar Anketin Karadeniz başarısı

6 Kodar Anket'in Karadeniz başarısı

Necdet Uzun ile gündemin ötesi

7 Necdet Uzun ile gündemin ötesi

Samsunspor Berkay Polata 3 maç ceza

8 Samsunspor: Berkay Polat'a 3 maç ceza

Uyuşturucu bağımlısı genç, annesini boğarak öldürdü

9 Uyuşturucu bağımlısı genç, annesini boğarak öldürdü

Geleceğin tiyatrocuları Canikte yetişiyor

10 Geleceğin tiyatrocuları Canik'te yetişiyor


SIRADAKİ HABER