Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Şenocak, Samsun Gıda Fuarı'nı değerlendirdi: Gurur duyduk

24 Kasım'da açılan TÜYAP Samsun Gıda Fuarı'ndaki firmaları ziyaret eden Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak, 'Fuar sayesinde Samsun'daki üretim yelpazesinin çok geniş olduğunu bir kez daha gördük. Ve bundan gurur duyduk' dedi

Şenocak, Samsun Gıda Fuarı'nı değerlendirdi: Gurur duyduk

Borsan Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şenocak TÜYAP Samsun Gıda Fuarı’nda stant açan firmaları ziyaret etti. Şenocak, Samsun’un gıda Fuarı ile çok büyük bir kazanım elde ettiğini söyledi.

Ziyaretleri sırasında Şenocak’a Haber Medya Grubu Satış ve Pazarlama Direktörü Hülya Hacıoğlu, Haberaks TV Genel Yayın Koordinatörü Fatih Korkmaz, Haberaks TV Programlar Koordinatörü Sinan Sallabaş ve TÜYAP Samsun Bölge Müdürü Server Seçer de eşlik etti.

Ulusoy Un Onursal Başkanı Fahrettin Ulusoy, OTAT Genel Müdürü Mustafa Başaran, Ladik Akdağ Su Genel Müdürü Zeki Özalp, Deren Et ve Gıda Ürünleri sahibi M. Kubilay Okur, Mutena Et ve Et Ürünleri sahibi Cemal Küçük, Çamlıdağ Gıda Sahibi Temel Çamlıdağ, Demirhan Gıda Genel Müdürü Gökhan Demirhan ve Mutfak Catering Genel Müdür Yardımcısı Tunç Koçer’i ziyaret eden Şenocak, fuar hakkında bilgi aldı.

BÜYÜK BİR KAZANIM

Fuar hakkında değerlendirme yapan Şenocak, Gıda Fuarı’nın Samsun için büyük bir kazanım olduğunu belirterek, “Gıda Fuarı’nın, İstanbul ve Antalya’dan sonra Samsun’da gerçekleştirilmesinin mutluluğunu yaşıyoruz. Gıda Fuarı bizim için çok önemli bir kazanım. Fuar’a yerel gıda sanayicileri olarak 30’a yakın firma katıldı. Fuar sayesinde Samsun’daki üretim yelpazesinin çok geniş olduğunu bir kez daha gördük. Ve bundan gurur duyduk” diye konuştu.

HABER MEDYA SAHİP ÇIKTI

Haber Medya Grubu‘nun fuarda stant açarak yayın yaptığını kaydeden Şenocak, “Haber Medya Grubu olarak, 4 gün boyunca fuardan yayın yaptık. Ve Fuarı sadece Samsun’a değil, tüm Türkiye’ye ve dünyaya tanıttık. Ve halkımızı bilinçlendirdik. Haber Medya Grubu olarak fuarımıza sahip çıktık” dedi.

Ayşe KUŞCUEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü Tamamen asparas

1 Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü: Tamamen asparas

Sağlar Samsunda konuştu 1 numaralı FETÖcü Tayyip Erdoğan

2 Sağlar Samsun'da konuştu: 1 numaralı FETÖ'cü Tayyip Erdoğan

I love Samsunspor

3 I love Samsunspor

Kayyum böyle yaparsa

4 Kayyum böyle yaparsa...

TFF yönetiminin Samsuna gelmesi büyük önem taşıyor

5 TFF yönetiminin Samsun'a gelmesi büyük önem taşıyor

MHP Samsun Milletvekili Usta Altına yönlendirme çok yanlış

6 MHP Samsun Milletvekili Usta: Altına yönlendirme çok yanlış

Önce ziyaret, sonra toplantı

7 Önce ziyaret, sonra toplantı

Samsunspor Sportif Direktörü Zeren Üç ihtimalli maç

8 Samsunspor Sportif Direktörü Zeren: Üç ihtimalli maç

Sağlar, Haber Medyaya övgü yağdırdı

9 Sağlar, Haber Medya'ya övgü yağdırdı

Samsundaki yurtlarda sorun yok

10 Samsun'daki yurtlarda sorun yok


SIRADAKİ HABER