Haberleragromec fark yaratıyor

agromec fark yaratıyor

40 yıl önce Osman Özal tarafından Samsun'da kurulan Kemal Zirai Alet İŞMAK San. İç ve Dış TİC. LTD. ŞTİ, 3 bin adet ürün çeşitliliğiyle farkını ortaya koyan agromec markasıyla, Samsun Gıda Fuarı 2016'da açtığı stantla da adından söz ettiriyor

agromec fark yaratıyor

Samsun’un ulusal markası Kemal Zirai Alet İŞMAK San. İç ve Dış TİC. LTD. ŞTİ, gromec markasıyla Samsun Gıda Fuarı 2016’da açtığı stantla yoğun ilgi görüyor.

Yaklaşık 3 bin ürün çeşidi ile farkını ortaya koyan agromec, stantta sergilediği motorlu testere, motorlu tırpan çeşitleri, aksesuarlar, aparatlar, koruyucu maskeler, tırpan bıçağı gibi pek çok ürünle tam not alıyor. Fuarlara çok önem verdiklerini kaydeden Kemal Zirai Aletleri Yönetim Kurulu Başkanı, “Samsun’dan doğan ulusal bir firma olarak fuarlara her zaman destek veriyoruz” dedi.

 

SAMSUN’DAN DOĞAN ULUSAL BİR MARKA

Kemal Zirai Aletleri Genel Müdürü Salih Özal ve ekipleri ile çok çalıştıklarını kaydeden Kerem Özal, “Samsun’dan doğan ulusal bir marka olarak, 3 bin çeşit ürünümüzle verdiğimiz hizmetle gurur duyuyoruz. agromec olarak fuarları çok önemsiyoruz. 12 yıldır ziyaretçi olarak, yurt içi ve yurt dışı fuarlara da katılıyoruz. Fuarlar tıpkı üniversiteler gibi şehrin gelişimine büyük katkı sağlıyor. Fuarların Samsun’a ekonomik anlamda olumlu katkıları oluyor. Bizim de bu katkıda payımız olsun diye Gıda Fuarı’na stant açtık. İlgi oldukça yoğun. Samsun ve çevre illerden gelen vatandaşlarımıza ürünlerimizi tanıtıyoruz. Ulusal marka olma imajımızı bir üst seviyeye taşıma noktasında önemli adımlar atıyoruz. Herkesi de fuara bekliyoruz” dedi.

Ayşe KUŞCU 

SIRADAKİ HABER
}