HaberlerSamsunspor'da hedef 4'te 4

Samsunspor'da hedef 4'te 4

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, ilk yarı kalan 4 maçta da öncelikli olarak kaybetmemeyi hedeflediklerini belirtti.

Samsunspor'da hedef 4'te 4

Samsunspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, ilk yarı kalan 4 maçta da öncelikli olarak kaybetmemeyi hedeflediklerini belirterek, "Kazanacağız, edeceğiz değil. Hedefimiz 4 maçı da kaybetmeden tamamlamak" dedi

RAKİPLERDEN ÜSTÜNÜZ
Teknik Direktör Osman Özköylü, ilk yarıda kalan 4 maçlarını değerlendirdi. Deneyimli teknik adam, "Son üç haftada rakiplerimize karşı üstünlük kuran taraf bizdik. Bunu istatistiklerde de görüyoruz. Tempolu oynuyoruz, koşuyoruz, mücadele ediyoruz. Tek sıkıntımız gol pozisyonu üretmek. Moralliyiz, daha güçlüyüz ve hem fiziksel hem de pisikolojik olarak iyi durumdayız. Zaten kısıtlı kadroda, bir de sakatlarla mücadele ederek, üç haftadır yenilmemek önemli" diye konuştu.

ÜMRANİYE MAÇI ZOR
Özköylü, "Ümraniyespor'la çok önemli bir maç oynayacağız. Rakiplerimizden bir tanesi. Son haftalarda aldığı sonuçlarla yukarıya çıktılar. Ellerinde alternatifli kadroları var. Bugün (dün) Aydınspor'la kupa maçları vardı, ilk 11'de oynayan hiçbir oyuncuları oynamadı. İlk yarının bitmesine 4 maç kaldı. Her maçımızı kaybetmeden tamamlamak istiyoruz. Kazanacağız, edeeğiz değil her maçı kaybetmemek adına oynayacağız. Toplayabildiğimiz kadar puan toplayacağız" dedi.

SIRADAKİ HABER
}