Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Başkan Sarıcaoğlu Hemşehrilerini Yalnız Bırakmadı

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, İstanbul Başakşehir ve Kocaeli Gebze'de bulunan Kavaklılarla bir araya geldi.

Başkan Sarıcaoğlu Hemşehrilerini Yalnız Bırakmadı

Başkan Sarıcaoğlu Başakşehir ve Gebze'de bulunan Kavaklı hemşehrilerini zor hava şartlarına rağmen yalnız bırakmayarak yanlarında oldu. Düzenlenen birlik ve beraberlik yemeklerine katılan Başkan Sarıcaoğlu, 'İstanbul ve Kocaeli'nde bulunan hemşehrilerim davet ettiler. Ben de tüm programlarımı iptal edip onların yanına gittim' dedi.
Sarıcaoğlu, 'Başakşehir ve Gebze de bulunan hemşehrilerimiz birlik ve beraberlik adına yapmış oldukları toplantılara bizleri de davet ediyorlar. Elimizden geldiğince programlarımız dahilinde yanlarında oluyoruz. Sağ olsunlar çok güzel ilgilendiler. Onlarla olmanın mutluluğu ve huzurunu kelimelerle anlatamam çünkü gurbettesiniz ve karşınıza belediye başkanı olduğunuz ilçenin vatandaşları çıkıyor ve sizi çok güzel ağırlıyorlar. Onların bu coşkularını ve ilgilerini gördükçe inanın Kavak için ne yapsak az olur diye düşünüyorum' diye konuştu.
GURBETTEKİ KAVAKLILARA MÜJDE
Başkan Sarıcaoğlu şöyle devam etti: 'Gurbette yaşayan hemşehrilerimizin zor şartlarda geçimlerini sağladıklarını biliyorum. Hemşehrilerimizi tekrar memleketlerine geri getirmek için çok güzel projelerimiz mevcut çok yakın zamanda tek tek bu projeleri faaliyete sokacağız. Hemşehrilerim sabretsinler ve bizlere güvensinler bizler onlar için varız onlar için çalışıyoruz. Kavak'taki göçü durdurmanın yanı sıra zamanında göç etmiş vatandaşlarımızı da tekrar ilçemize çekmemiz gerekiyor bunun içinde bu projelerimizi faaliyete sokacağız.'
Kavak'ta yapımı devam eden ve yapılacak olan projeler hakkında sunumlar yapıldı. Gebze ve Başakşehir'de bulunan Kavaklılar projeleri beğenirken Başkan Sarıcaoğlu'na Kavak için yaptığı tüm çalışmalardan dolayı ve davetleri kırmayıp geldikleri için teşekkür ettiler.EN ÇOK OKUNANLAR

61 ilin emniyet müdürü değişti

1 61 ilin emniyet müdürü değişti

Samsundaki günlük kiralık dairelere dikkat

2 Samsun'daki günlük kiralık dairelere dikkat!

Samsunsporda forma gençlerde

3 Samsunspor'da forma gençlerde

Samsunsporda kafalar karıştı

4 Samsunspor'da kafalar karıştı!

Samsunsporda sorunlar masaya yatırıldı

5 Samsunspor'da sorunlar masaya yatırıldı

Samsunsporda Canberk şoku

6 Samsunspor'da Canberk şoku!

Kıymet bilmek

7 Kıymet bilmek...

Samsunda engellilerden nezaket tepkisi

8 Samsun'da engellilerden 'nezaket' tepkisi

Bahçeşehirde Cumhuriyet Bayramı coşkusu

9 Bahçeşehir'de Cumhuriyet Bayramı coşkusu

İşte Samsundaki kadın mobilya ustasının başarı öyküsü

10 İşte Samsun'daki kadın mobilya ustasının başarı öyküsü


SIRADAKİ HABER