HaberlerŞahin'e BMW motoru taktırdı

Şahin'e BMW motoru taktırdı

Bursa'da, Şahin marka aracıyla yaptığı tehlikeli gösterileri sosyal paylaşım sitesi facebook'ta paylaşan Tanju Akdoğan, aracına BMW motoru taktırıp 240 yapınca polis tarafından yakalandı.

Şahin'e BMW motoru taktırdı

Facebok'taki videoları nedeniyle 81 ilde 5 aydır aranan gencin otomobili bağlandı, ehliyetine el konuldu.

Bursa'nın Merkez Yıldırım ilçesi Otosansit civarında 61 AT 317 plakalı Şahin marka otomobiliyle 240 yapan yapan genç polis tarafından hemen farkedilip durduruldu. 5 ay boyunca polisi peşinden koşturan genç, büyük bir şaşkınlık yaşadı.

Ehliyetine el konulan ve aracı bağlanan gencin otomobilinin kaputunu açan polis, araçtaki BMW motorunu görünce gözlerine inanamadı. Bölgedeki esnaf ve vatandaşlar bu ilginç özellikleri olan araca yakın ilgi gösterdi.

 

Sosyal paylaşım sitesinde 50 bin takipçisi bulunduğunu belirten Tanju Akdoğan, şunları söyledi: “Şahin marka tutkum olduğu için Şahin bir araç aldım. Aracın BMW motoru taktırdım. Araç saniyede 240 kilometre kadar çıkabiliyor. Son olarak hız yaparken trafik polisleri beni durdurdu. Aracıma ve ehliyetime el koydular. Bununla birlikte bana ceza yazdılar ama mutluyum, yanlış bir şey yapmadım. İnsanlar beni seviyor. Bazen Şahin marka aracı olan başka arkadaşlarla da toplantılar yapıyoruz. Biz gösteri yapmak için izin istiyoruz ancak izin alamıyoruz. Biz de kendimizi Uludağ yolunda gösterebiliyoruz. Benim için Şahin marka araçta gezmek bir tutkudur, hastalıktır. Bir anne bebeğini nasıl seviyorsa biz de arabalarımızı o şekilde seviyoruz. Zaten arandığımı biliyordum. Aranmamın sebebi ise Facebook'a yüklediğimiz videolar. Çünkü bu videolarda araçlarla tehlikeli hareketler yapıyorduk.”

Gencin aracına el konulup çekildi ve 600 lira da para cezası kesildi. şahin   motor  gösteri video  


SIRADAKİ HABER
}