Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Afyonkarahisar haber: Afyonkarahisar'da, 'Siyaset Sosyolojisi Perspektifinde 15 Temmuz Darbe Kakışması

Afyonkarahisar haber: Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar Şubesi tarafından, 'Siyaset Sosyolojisi Perspektifinde 15 Temmuz Darbe Kakışması' isimli bir konferans düzenleneceği belirtildi.

Afyonkarahisar'da, 'Siyaset Sosyolojisi Perspektifinde 15 Temmuz Darbe Kakışması
Afyonkarahisar haber:
Konferansın 3 Aralık Cumartesi günü saat 19.00'da Rehberlik ve Araştırma Merkezi salonunda düzenleneceğini ifade eden Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Abdullah Çelik, konferansa bütün vatandaşların davetli olduğunu ifade etti. Konferansa 25. Dönem AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Mazhar Bağlı'nın konuşmacı olarak katılacağını kaydeden Başkan Çelik, 'Millet olarak tarihi bir döneme tanıklık ediyoruz. 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe kalkışmasının ardından, ellerimizde Türk bayrakları ile sokaklara koşup meydanları doldurarak irademize sahip çıktık. Darbeye kalkışan Fettullahçı Terör Örgütü'ne (FETÖ-PDY) karşı halkımızın verdiği tepki, şanlı tarihimize yeni kahramanlıklar eklerken, demokrasi tarihini yeniden şekillendirecek ve dünyaya örnek olacak bir destan yazıldı.
Bu kahramanlığın, bu diriliş ve öze dönüşün, daha iyi anlaşılması, gelecek nesillere aktarılması ve unutulmaması için Eğitim Bir-Sen Afyonkarahisar 1'Numaralı Şube olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Konuyu bir de Siyaset Sosyolojisi Perspektifinden ele almak maksadı ile ülkemizin yetiştirdiği değerli bilim adamı, Prof. Dr. Mazhar Bağlı'yı, Afyonkarahisarlı hemşerilerimizle buluşturuyoruz' dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Sosyal yardım alma şartları değişti

1 Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, 'Sosyal yardım alma şartları değişti'

Sungurlu belediyesinden mevlit

2 Sungurlu belediyesinden mevlit

Milasta yol kontrolünde termostan esrar çıktı

3 Milas'ta yol kontrolünde termostan esrar çıktı

AK Parti Adana İl Başkanlığından iftar yemeği

4 AK Parti Adana İl Başkanlığı'ndan iftar yemeği

En acı bayram ziyareti

5 En acı bayram ziyareti


SIRADAKİ HABER