HaberlerSamsun'da dehşet anları! Patronlarına kurşun yağdırdı

Samsun'da dehşet anları! Patronlarına kurşun yağdırdı

Samsun'un Bafra İlçesi'nde bir süre önce çalıştığı hafriyat şirketinden kovulan işçi, işyeri sahibi 2 kardeşe kurşun yağdırdı. Saldırıda yaralanan 2 kardeş hastaneye kaldırılırken, öfkeli işçi jandarma tarafından gözaltına alındı. Bafra Adliyesi'ne sevk edilen İsmail T. tutuklanarak Bafra T Tipi Kapalı Cezaevi'ne gönderildi.

Samsun'da dehşet anları! Patronlarına kurşun yağdırdı

Samsun'un Bafra İlçesi'nde bir hafriyat şirketinde şoför olarak çalışırken bir süre önce işten atılan genç, yolda karşılaştığı eski patronlarıyla tartışınca tabancasını ateşledi. İşyeri sahibi 2 kardeşi yaralayan şüpheli, jandarmanın takibi sonucu yakalandı.

TABANCASINI ATEŞLEDİ


Edinilen bilgilere göre, bir hafriyat şirketinin sahibi olan İbrahim Ö. (45) ile kardeşi İsmail Ö. (43), Kolay yolu üzerinde bulunan Çayağzı mevkiinde araçlarıyla seyir halindeyken, daha önce şirketlerinde şoför olarak çalışan İsmail T. (35) ile karşılaştı. Bir süre sonra çıkan tartışma sonucu tabancasını çeken İsmail T., İbrahim Ö. ile İsmail Ö. kardeşlere kurşun yağdırdı. Bacaklarından vurulan 2 kardeş, kanlar içerisinde yere yığılırken, silahlı saldırgan yaya olarak olay yerinden kaçtı. Çevredeki vatandaşlar tarafından hastaneye kaldırılan kardeşler tedavi altına alındı.

KOMUTANA YAKALANDI


Olay yerine gelen Bafra İlçe Jandarma Komutanlığı ve Kuşlağan Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri, soruşturma başlattı. Bafra İlçe Jandarma Komutanlığı Olay Yeri İnceleme ekiplerinin yaptığı incelemenin ardından, silahlı saldırganı arama çalışması başlatıldı. Arama çalışmalarına katılan İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı İlhan Güngör, saldırganı olay yerinden yaklaşık 6 kilometre mesafede dere kenarında saklanırken ele geçirdi.

Şüphelinin gözaltına alındığı olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.Jandarmadaki işlemlerinin ardından Bafra Adliyesi’ne sevk edilen İsmail T. tutuklanarak Bafra T Tipi Kapalı Cezaevi’ne gönderildi.

Ümit CEYLANSIRADAKİ HABER
}