Piazza'nın en şanslı ziyaretçisi belli oldu

Piazza AVM'nin gelenekselleşen ve her yıl ziyaretçilerine onlarca teknolojik ürün ve bir adet son model otomobil hediye eden yeni yıl kampanyasının kazananları belli oldu. Bir kişi son model BMW 318i sahibi oldu

Piazza'nın en şanslı ziyaretçisi belli oldu

Samsun Piazza AVM'de 1 Ekim-31 Aralık 2015 tarihleri arasında 153 bin 609 kuponun verildiği Yeni Yıl Kampanyası’nın kazanları, Milli Piyango İdaresi yetkilisi ve noter gözetmenliğinde, ziyaretçilerin de katılımıyla gerçekleştirilen çekilişle belli oldu.

ŞAKA ZANETTİM
Piazza’da nefeslerin tutulduğu çekilişte hayalleri süsleyen son model BMW 318i otomobil, 044802 numaralı kuponun sahibi 27 yaşındaki Onur Küçük oldu. İsmi açıklandıktan sonra büyük bir şok yaşayan Onur Küçük, "Öncelikle Samsun Piazza AVM’ye canı gönülden teşekkür ediyoruz. Hiç şansımıza inanmazken yeni yılın şansı oldu bu bizim için. Yeni aracımızla gezerken Piazza’yı bol bol anacağız. Çekilişi tamamen unutmuştum, Samsun Piazza Yönetimi tarafından arandığımda ilk başta inanmadım, böyle bir şeyin olmayacağını ve arkadaşlarımın şakası olduğunu sandım. İnternet sitenizden Piazza AVM danışmasının numarasını bulup aradığımda doğruladılar, çok mutlu oldum” sözleriyle mutluluğunu dile getirdi. 2 aylık evli olan Onur Küçük‘ün eşi ise "Çeyiz hazırlığı dolayısıyla alışverişlerin tamamını ben yaptım. Bu araba bize çok güzel bir düğün hediyesi oldu" dedi.

DİĞER TALİHLİLER
Piazza’nın 1 kişiye BMW 318i, 3 kişiye Apple Ipad Air2, 1 kişiye Apple MacBook Air 13.3, 1 kişiye Samsung Curved UHD Smart (Tizen) ve 4 kişiye de Apple Iphone 6 16 GB çekilişlerine Samsun’un yanı sıra çevre iller de yoğun ilgi gösterdi. Kampanya kapsamında hediye edilecek teknolojik ürünlerin kazananları ise; Apple Ipad Air2 çekilişinde Serbülent Karakoç, Feride Yılmaz ve Kadri Yolu olurken Apple MacBook Air 13.3 Recep Çakır’ın, Samsung Curved UHD Smart (Tizen) Davut Yaldız’ın oldu. Apple Iphone 6 16GB talihlileri ise Gökhan Atasoy, Seray Saatoğlu, Ayşegül Ediş Çakıroğlu ve Adem Ersoy oldu.

Milli Piyango İdaresi yetkilisi ve noter gözetmenliğinde gerçekleştirilen çekilişte BMW 318i otomobil, 044802 numaralı kuponun sahibi Onur Küçük’e çıktı. Gıda sektöründe çalışan Onur Küçük’ün kampanya süresince 14.192,98 TL’lik alışveriş yaptığı tespit edildi. Çekilişin yedek talihlisi ise 077092 numaralı kuponun sahibi Cengiz Malay oldu.

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor karayoluyla gitti

1 Samsunspor karayoluyla gitti

Samsun'da bu ürün pazara inmeden satılıyor

2 Samsun'da bu ürün pazara inmeden satılıyor

İki tarafı da düşünmeli

3 İki tarafı da düşünmeli

Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı!

4 Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı!

Samsunspor'da kaybetme lüksü yok

5 Samsunspor'da kaybetme lüksü yok

Samsunspor Başkanı Tutu Ankara'da

6 Samsunspor Başkanı Tutu Ankara'da

Resmi Gazete'de yayımlandı! Seçimler ertelendi

7 Resmi Gazete'de yayımlandı! Seçimler ertelendi

Hayri Ülgen'den Özalan'a tepki: 'Gazetecilerle uğraşma!'

8 Hayri Ülgen'den Özalan'a tepki: 'Gazetecilerle uğraşma!'

Fındığın hak ettiği değer 15 lira

9 Fındığın hak ettiği değer 15 lira

AK Parti Atakum'da kongre heyecanı

10 AK Parti Atakum'da kongre heyecanı


SIRADAKİ HABER