HaberlerBursa haberHakkari'de şehit düşen askerin acı haberi Bursa'daki ailesine ulaştı

Hakkari'de şehit düşen askerin acı haberi Bursa'daki ailesine ulaştı - Bursa haber

Hakkari'nin Çukurca ilçesindeki hain saldırıda şehit olan 3 askerden Servet Tomak'ın Bursa'da yaşayan ailesine acı haber ulaştı.

Hakkari'de şehit düşen askerin acı haberi Bursa'daki ailesine ulaştı

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde Güven Dağı bölgesinde çıkan çatışmada, 3 askerin şehit olduğu, 6 askerin de yaralandığı açıklandı. Bölgede devam eden operasyonlarda 20 teröristin ise etkisiz hale getirildiği bildirildi. Şehit askerlerden Servet Tomak'ın (20), Bursa'nın Nilüfer ilçesine bağlı Üçevler Mahallesi'ndeki evinde annesiyle birlikte yaşadığı öğrenildi. Anne ve babası ayrı yaşayan Tomak'ın annesi Hacer Tomak'a acı haber ulaştı. Haberin ulaşmasının ardından şehit askerin oturduğu evin bulunduğu sokağa dev Türk bayrakları asıldı ve 112 Acil Servis ekipleri kapıda hazır bekletildi. Şehit askerin annesi Hacer Tomak ve 5. sınıfta okuyan 10 yaşındaki kardeşi Abdul Mesut'a '5-6 sene para kazanayım ben size bakarım' dediği öğrenildi.
Öte yandan, şehit askerin sosyal medyadaki profiline yazdığı sözler de yürekleri dağladı. 2 ay önce nişanlandığı bildirilen Tomak'ın profiline, 'Vatan sevdalısı', 'Sen benden başkalarına sınırlarını çiz, söz vatan gibi korurum seni' gibi sözler yazdığı görüldü.

Hakkari’de şehit düşen askerin acı haberi Bursa’daki ailesine ulaştıSIRADAKİ HABER
}