HaberlerSamsunspor hepimizin sorumluluğu

Samsunspor hepimizin sorumluluğu

Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu'nun ziyaret ettiği Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 'Samsunspor bizim için sadece bir futbol takımı değil, önemli bir kent markasıdır. Bu önemli markanın, eskiden olduğu gibi yine hak ettiği noktaya ulaşması da hepimizin sorumluluğundadır' dedi

Samsunspor hepimizin sorumluluğu

YENİDEN SÜPER
LİG'E DÖNECEĞİZ
Samsunspor Kulübü Başkanı Erkurt Tutu, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı ziyaret etti. Ziyarette Samsunspor adına Muhasip Üye İbrahim Çevik ile Altyapıdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Bozal da hazır bulundu. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, "Samsunspor bizim için sadece bir futbol takımı değil, önemli bir kent markasıdır. Bu önemli markanın, eskiden olduğu gibi yine hak ettiği noktaya ulaşması da hepimizin sorumluluğundadır. İnanıyorumki en kısa sürede yeniden Süper Lig’de yerimizi alacağız. Bunun olabilmesi için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz, kaçınmayacağız da. Samsun için dün elimizi taşın altına koymaktan kaçınmadık, bugün de kaçınmıyoruz, yarın da kaçınmayacağız" diye konuştu.

GÜZEL GÜNLER
UZAK DEĞİL
Samsunspor Kulübü'nün, şehrin ortak değeri olduğuna dikkat çeken Başkan Taşçı, şöyle devam etti: "Bu şehirde yaşayan herkes, bu şehrin takımına sahip çıkmak zorunda. Hepimizin ortak değeri olan Samsunspor’a destek olmak zorundayız. İnanıyorum ki Samsunspor için güzel günler çok uzak değil. İnanıyorum ki bir olursak, birlik olursak, o eski günlere rahatlıkla dönebiliriz. Samsunspor’u seviyoruz, önemsiyoruz. Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut Tutu’nun ve yönetim kurulu üyelerinin bu anlamda gösterdikleri çabayı takdirle izliyor, sonuna kadar destekliyoruz."

SIRADAKİ HABER
}