HaberlerSamsunspor altyapısında rezalet

Samsunspor altyapısında rezalet

Samsunspor yetkilileri, göreve yeni gelen U-21 Takımı Teknik Sorumlusu Ali Buçan'ı, eski teknik sorumlu Recep Sermet Boyar'ın lisansıyla Ümraniyespor maçına çıkarmak isteyince, büyük bir rezalet yaşandı.

Samsunspor altyapısında rezalet

Samsunspor yetkilileri, göreve yeni gelen U-21 Takımı Teknik Sorumlusu Ali Buçan'ı, eski teknik sorumlu Recep Sermet Boyar'ın lisansıyla Ümraniyespor maçına çıkarmak isteyince, büyük bir rezalet yaşandı. Durumu fark eden hakemler maçı tatil etti. Samsunspor'un 'sahte lisanslı antrenör bulundurmak' nedeniyle PFDK'ya sevkedileceği ve büyük ceza alacağı öğrenildi

U-21 TFF 1. Ligi'nin 13. haftasında Samsunspor, Ümraniyespor'la karşılaşacaktı. U-21 takımında göreve yeni gelen Teknik Sorumlu Ali Buçan'ın maça lisansı yetişmedi ve devam eden süreçte Samsunspor adına adeta büyük bir rezalet yaşandı. Samsunspor yetkilileri Ali Buçan'ı, eski teknik sorumlu Recep Sermet Boyar'ın lisansıyla maça çıkarmak isteyince ve karşılaşmanın hakemleri de durumu fark edince, müsabaka başlamadan bitti. Büyük bir skandala imza atan Samsunspor'un 'sahte lisanslı antrenör bulundurmak' nedeniyle PFDK'ya sevkedileceği ve büyük ceza alacağı öğrenildi. Kulüple birlikte Ali Buçan ve Recep Sermet Boyar da ceza alacak. Öte yandan maçın da Ümraniyespor lehine hükmen 3-0 tescil edileceği belirtildi.

Selçuk KAYA

 SIRADAKİ HABER
}