HaberlerKayseri haberBakan Özhaseki AK Parti İstişare Toplantısına katıldı

Bakan Özhaseki AK Parti İstişare Toplantısına katıldı - Kayseri haber

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, bir dizi ziyarette bulunmak üzere geldiği Kayseri'de, AK Parti'nin her Cumartesi düzenlediği İstişare Toplantısına katıldı.

Bakan Özhaseki AK Parti İstişare Toplantısına katıldı

AK Parti İl Başkanlığını ziyaret eden Bakan Özhaseki, İstişare Toplantısına da katıldı. Toplantıdan önce basın mensuplarına açıklamada bulunan Özhaseki, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımı ile yarın kentte yapılacak olan toplu açılış törenlerine tüm Kayserilileri davet etti.
Ayrıca Başbakan Binali Yıldırım'ın da kente geleceği müjdesini de veren Bakan Özhaseki, 'Bundan da son derece mutluluk duyuyoruz. 5 bakan arkadaşımız da gelecek. Yarın Kayseri için adeta tarihi bir gün olacak. Bir taraftan Meydan'da toplu açılış yapılacak, bir yandan da 15 Temmuz sonrasında gösterdiği duyarlılıktan dolayı Kayserili hemşehrilerimize teşekkür edilecek. Kayserili hemşehrilerimizin de değerli Cumhurbaşkanımızı beklediklerini biliyoruz. Onunla hasret giderecekler, bağırlarına basacaklar. Yarın hava şartları ne olursa olsun mitingimizi yapacağız ve değerli Cumhurbaşkanımızla Kayserili hemşehrilerimizi buluşturacağız.' diye konuştu.
AK Parti'ye teveccüh gösterdiği için Kayserililere teşekkür etmeyi ihmal etmeyen Bakan Özhaseki, bu teveccühlerinin karşılığını yaptıkları hizmetlerle vermeye çalıştıklarını dile getirdi. Bakan Özhaseki, 'Kayseri'de partimize ilk kurulduğu günden bu yana ciddi bir destek var. Kayserili hemşerilerimiz her seçimde partimize teveccüh gösteriyorlar. Gerek belediyeler, yerel yönetimlerimiz gerekse de merkezi idarede hemşerilerimize göstermiş oldukları teveccühten dolayı teşekkür ediyoruz. Bizler de seçilmiş insanlar olarak üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Sorumluluğumuzu biliyoruz ve Kayseri'ye hizmet etmemiz gerektiği inancındayız. Ondan dolayı, parti olarak, milletvekili arkadaşlarımız olarak elimizden geleni yapıyoruz.' ifadelerini kullandı.

Bakan Özhaseki AK Parti İstişare Toplantısına katıldıSIRADAKİ HABER
}