HaberlerMersin haberAK Parti Mersin Milletvekilinin karıştığı kazada ölü sayısı 2'ye yükseldi

AK Parti Mersin Milletvekilinin karıştığı kazada ölü sayısı 2'ye yükseldi - Mersin haber

AK Parti Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan ile eşi ve danışmanın hafif yaralı olarak kurtulduğu zincirleme trafik kazasında ölü sayısı 2'ye yükseldi.

AK Parti Mersin Milletvekilinin karıştığı kazada ölü sayısı 2'ye yükseldi

Danışman Görkem Avcı'nın kullandığı ve içerisinde milletvekili Yılmaz Tezcan ile eşi Kezban Tezcan'ın da bulunduğu 33 TY 122 plakalı otomobil, Adana'dan Mersin istikametine seyrederken zincirleme trafik kazasına karıştı. Mersin-Tarsus Otobanı Akgedik mevkiinde meydana gelen kazada, Suriyeli uyruklu Talal Hajjasem'ın (38) kullandığı 16 SCN 008 plakalı otomobil, önünde seyir eden sürücüsü öğrenilemeyen 33 NHJ 57 plakalı tıra çarptıktan sonra milletvekilinin içinde bulunduğu otomobile çarptı. 3 aracın karıştığı kazada, Suriye uyruklu Abdurrahman Haj Jasem olay yerinde, 11 yaşındaki Süleyman Haj Jasem adlı çocuk isi Tarsus'ta kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Milletvekili Yılmaz Tezcan Mersin Devlet Hastanesi'nde müşahede altını alınırken, boynuna boyunduruk takıldı. Eşi Kezban Tezcan'ın ise kolunda hafif ezilme olduğu öğrenilirken, Danışmanı Görkem Avcı'nın kolu alçıya alındı.
Kazada 3 araçta büyük hasar oluşurken, diğer 2 yaralı Mersin'deki hastanelere kaldırıldı.

AK Parti Mersin Milletvekilinin karıştığı kazada ölü sayısı 2’ye yükseldiSIRADAKİ HABER