HaberlerGaziantep HaberleriŞehitkamil'e 'Eğitimde ve Öğretimde Yenilikçilik' ödülü

Şehitkamil'e 'Eğitimde ve Öğretimde Yenilikçilik' ödülü - Gaziantep Haberleri

Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri, yarışmasına 'Kardeşlik Çarşısı' projesiyle katılan Mehmet Emin Zekiye Üstünel Ortaokulu Güneydoğu Anadolu birincisi oldu.

Şehitkamil'e 'Eğitimde ve Öğretimde Yenilikçilik' ödülü

Eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla Millî Eğitim Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığınca düzenlenen yarışmaya 2015-2016 eğitim ve öğretim yılında toplam 2 bin 581 başvuru yapıldı.
Diyarbakır'da gerçekleştirilen ödül törenine Milli Eğitim Bakanlığı Din İşleri Daire Başkanı M. Nezir Gül, Diyarbakır Sur Kaymakamı Memduh Tura, Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yağcı ve Mehmet Emin Zekiye Üstünel Ortaokulu Müdürü Ahmet Yaşar katıldı.
Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen proje kapsamında başarı gösteren okullara ve bağlı oldukları il ve ilçe Milli Eğitim Müdürlerine plaket verildi. Bu sebeple Şehitkamil İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet Yağcı ve Mehmet Emin Zekiye Üstünel Ortaokulu müdürü Ahmet Yaşar 'a Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz adına plaket takdim edildi.

Şehitkamil’e ‘Eğitimde ve Öğretimde Yenilikçilik’ ödülü

SIRADAKİ HABER
}