HaberlerHatay haberAK Parti İskenderun ilçe yöneticileri dövizlerini bozdurdu

AK Parti İskenderun ilçe yöneticileri dövizlerini bozdurdu - Hatay haber

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Dolar ve eurolarınızı bozdurun' çağrısı üzerine AK Parti İskenderun ilçe yönetimi ve kadın kolları döviz bürosuna giderek dövizlerini bozdurdular.

AK Parti İskenderun ilçe yöneticileri dövizlerini bozdurdu

AK Parti İlçe Başkanı Ayhan Bodur, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısına gönülden destek verdiklerini ifade ederek, 'Kökü dışarıda, dalı budağı ülkemizde olan sıkıntılara son vermek, devletimizin, Cumhurbaşkanımızın yanında olmak anlamında elimizdeki, cebimizdeki dövizleri bozdurarak ve Türk Liramıza sahip çıkarak paramızda da millileşiyoruz. Artık hiçbir şekilde döviz kullanmayacağız. Her işimizde Türk Lirasını kullanacağız. Cumhurbaşkanımızın çağrısının ardından ülke olarak dövizini bozdur diyen esnaf vatandaşlarımız var. Ben şahsım ve teşkilatım adına onlara canı gönülden teşekkür ediyorum. Çünkü Cumhurbaşkanımız her platformda milli olmaktan bahsediyor. 10-50-100 dolar veya euro hiç önemli değil. Önemli olan burada karınca misali yolumuzu, safımızı belli etmek ve ülkemize sahip çıkmak. 15 Temmuz'da bir canı ile tankı durduran bu millet şimdi de ekonomisine sahip çıkıyor. Devletimiz ve ekonomimiz inanıyorum ki arzu edilen yere gelecektir' dedi.
Döviz işletmecisi Ali Ahraz ise gün içerisinde bozdurulan döviz miktarının 300 bin dolar olduğunu ve vatandaşların dövizini bozdurmaya devam ettiğini söyledi.

AK Parti İskenderun ilçe yöneticileri dövizlerini bozdurduSIRADAKİ HABER