HaberlerKarabük HaberleriKarabükspor kar altında çalıştı

Karabükspor kar altında çalıştı - Karabük Haberleri

Kardemir Karabükspor Futbol Şube Sorumlusu Tolga Gül, hafta sonu sahalarında oynayacakları Aytemiz Alanyaspor maçının 6 puanlık bir maç olduğunu söyleyerek, 'Özellikle bu tür maçları evimizde kazanmamız gerekir' dedi.

Karabükspor kar altında çalıştı

Kardemir Karabükspor, Aytemiz Alanyaspor maçı hazırlıklarını kar yağışı altında yaptığı antrenmanla sürdürdü. İdmana izinli olan Traore ve Dany ile sakatlığı süren Alexe katılmadı. Antrenman öncesi futbolcular sahada kartopu oynayarak karın keyfini çıkardı. Kardemir Karabükspor Asbaşkanı ve Futbol Şube Sorumlusu Tolga Gül, hava şartlarından dolayı çalışma koşullarının iyi olmadığını, ancak ne olursa olsun Aytemiz Alanyaspor maçına iyi hazırlanmak istediklerini söyledi.
Bu soğuk günlerde Aytemiz Alanyaspor'u sıcak karşılayacaklarının sinyallerini veren Gül, 'Geçen sene biraz gerilen ve uzaklaşan ilişkilerimizi yakınlaştırmak istiyoruz. Sahada iyi bir futbol oynansın. Tabii ki kazanmak istiyoruz. Hak eden kazansın ama her şeyden önce dostluk kazansın. Abdou Razack Traore bu maçta olamayacak ama yerine oynayacak olan arkadaşımız onu aratmayacaktır. Aytemiz Alanyaspor rakiplerimizden bir tanesi. Önemli bir maç. Bu tür maçlar 6 puanlık maçlar. Özellikle bu tür maçları evimizde kazanmamız gerekir. Bunun farkındayız. Bunun içinde ciddi bir şekilde hazırlanıyoruz' diye konuştu.

Karabükspor kar altında çalıştı

SIRADAKİ HABER
}