HaberlerGaziantep HaberleriGaziantepspor'dan tesislerin basıldığı iddialarına açıklama

Gaziantepspor'dan tesislerin basıldığı iddialarına açıklama - Gaziantep Haberleri

Gaziantepspor dün yerel ve ulusal medyada yer alan taraftarların tesisi bastığı yönündeki iddialara, kulübün resmi internet sitesinden yanıt verdi.

Gaziantepspor'dan tesislerin basıldığı iddialarına açıklama

Gaziantepspor Kulübü, önceki gün akşam saatlerinden taraftarların tesisi bastığı yönünde yerel ve ulusal medyada çıkan haberlere ile ilgili resmi siteden açıklama yaptı.
Gaziantepspor kulübünden yapılan açıklama şöyle:
'Bazı basın ve sosyal medya organlarında, taraftarlarımızın tesisi bastığı, Teknik Direktör İsmail Kartal'a tepki gösterdiği yönünde bazı asılsız ve gerçek olmayan haberler yayınlanmıştır. Öncelikle bilinmesini isteriz ki, kulübümüze ve futbol takımımızın dün akşam gerçekleştirdiği antrenmana hiçbir taraftarımız gelmemiş, yaşandığı iddia edilen olaylar yaşanmamıştır. Başkanımız İbrahim Kızıl ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Teknik Direktör İsmail Kartal ile dün akşam tesislerimizde bir araya gelmiş, gayet dostane bir ortamda gerçekleşen görüşme sonucunda karşılıklı anlaşılarak yollarını ayırma kararı almıştır. Kamuoyundan bu tarz asılsız haberlere itibar etmemelerini önemle rica ederiz' denildi.

SIRADAKİ HABER
}