HaberlerBursa HaberleriAk Parti Osmangazi'den Yıldız'a ziyaret

Ak Parti Osmangazi'den Yıldız'a ziyaret - Bursa Haberleri

AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri, Bursa Emniyet Müdürü Selami Yıldız'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ak Parti Osmangazi'den Yıldız'a ziyaret

Ziyarette konuşan AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz, Türk polisinin terörle mücadele konusunda destan yazdığını dile getirdi. Bursa Emniyet Müdürlüğü'nün Fatih Sultan Mehmet Bulvarı'ndaki yeni hizmet binasının hayırlı olması dileğinde bulunan Ali Yılmaz, 'Emniyet teşkilatımız bizim göz bebeğimiz. Gerek terörle, gerek uyuşturucuyla mücadelede destan yazan Türk polisiyle iftihar ediyoruz. Bu vesileyle, halkımızın huzur ve güvenliği ve ülkemizin bölünmez bütünlüğü için hayatını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize sağlıklı uzun ömürler diliyoruz. 15 Temmuz'un en büyük kahramanlarından biri de kuşkusuz polis teşkilatımız. Bu hainliğe karşı milletle el ele vererek ülkemizin yarınlarını kurtardı'
Emniyet Müdürü Selami Yıldız, 'Milletimiz Türkiye'de bir daha böyle bir şeyin olmayacağını, asla ve kata demokrasiden vazgeçmeyeceğimizi bütün dünyaya ilan etti. Emniyet güçleri üstüne düşeni yaptı ve büyük bir felaket önlendi' dedi.

Ak Parti Osmangazi’den Yıldız’a ziyaret

SIRADAKİ HABER
}